İrem Derici’den Mustafa Sandal itirafı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
İrem Derici’den Mustafa Sandal itirafı Radyo programcısı Yasemin Şefik+1 programının birinci konuğu İrem Derici oldu. Çocukken Mustafa Sandal’a aşık olduğunu söyleyen Derici, “bu biçimdelar Mustafa bana fazlaca cazibeli gelirdi. Hatta geçen karşılaştık. ‘Biraz yaşlanır insan’ dedim. ‘Valla fazlaca yeterliyim değil mi?’ deyip, tişörtünü kaldırdı ve kaslarını gösterdi” dedi.

İrem Derici, ‘Yasemin Şefik+1’ programına konuk oldu. Esprili yorumlarda bulunan Derici, hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

İstanbul trafiğinden bıktığını lisana getiren 34 yaşındaki müzikçi, “Taksiye ne vakit binsem, magazin soruyorlar. ‘O onunla mı? Bu bu biçimde mi?’ diye. Ben nereden bileyim? Tıpkı konutta mi yaşıyorum ünlülerle!” sözlerini kullandı.

“KATANA GİBİYDİM!”

İrem Derici sonrasındasında kelamlarına, “İlk bara gittiğimde 14 yaşındaydım. Katana üzereydim. Kimse yaş sormuyordu” diyerek devam etti.

“SAHNEDEYKEN BAŞIMA İÇKİ ŞİŞESİ YEDİM!”

Gece ömründe ve yurt dışı konserlerinde yaşadığı değişik anılarını da anlatan Derici, şu tabirleri kullandı:

“Yurt dışı konserlerine gidiyoruz. Gece 3’te sahne başlıyor. Adam diyor ki ‘Düğün var, bitecek. Oradan buraya gelecekler’ Tıklım tıklım dükkan… Sahneye çıktım. Gece 3’te sahneye çıktığım için başıma içki şişesi yedim! Adama laf anlatmaya çalışıyorum. ’12’den beri buradayım’ dedim. O denli de bir anım var.”

“BENİM İÇİN KİMSE HENGAME ETMEDİ!”

Özel hayatı hakkında da konuşan müzikçi, “Benim için iki erkek düello yapmadı. Yerlerde olurdu o denli şeyler. Benim için kimse arbede etmedi! Lakin biri bana baktı diye alkolün tesiriyle sonlanan sevgilim üzere şeyler oldu” dedi.

İrem Derici, “Gençliğimde yazılmamış kurallar vardı. Birinin sevgilisine bakılmaz, aşkından ölsen onunla bir şey yaşamazsın! Artık işler o denli değil. Lakin bak şöyleki olur; ortadan yıllar geçmiş, senin eski sevgiline aşık olmuşum. Gelir icazet alırım. ‘Yasemin bu biçimde bu biçimde’ derim” açıklamasını yaptı.

“KARIN KASLARINDA KAŞAR RENDELENİR!”

Derici, “Ünlüler içinde birinci gençlik aşkın kimdi?” sorusuna ise şu karşılığı verdi:

“Çocukken Mustafa Sandal birinci aşkımdı. bu biçimdelar Sandal bana epeyce cazibeli gelirdi. Hatta geçen karşılaştık. ‘Biraz yaşlanır insan’ dedim. ‘Valla epey düzgünüm değil mi?’ deyip, tişörtünü kaldırdı ve kaslarını gösterdi. Adamın kaslarında kaşar rendele, o derece yeterli. Kitesurf yapıyormuş.”