Kevin Spacey setlere geri dönüyor

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kevin Spacey setlere geri dönüyor Kevin Spacey, kendisine karşı bir dizi cinsel taciz savı ortaya atıldıktan daha sonra beyaz perdeye dönüş yapmaya hazırlanıyor. House of Cards yıldızının, L’uomo che disegnò Dio’da (Tanrı’yı çizen Adam) haksız yere suçlanan bir pedofili araştıran dedektifi canlandıracağı söyleniyor.

Kaynaklar, “L’uomo Che Disegno Dio” yahut “Tanrıyı Çizen Adam” isimli İtalyan sinemasının direktörlüğünü Franco Nero’nun yapacağını, sinemada hem de Nero’nun eşi Vanessa Redgrave’in de yer alacağını söylemiş oldu. Nero, ABC News’e “Kevin, sinemama katılmayı kabul ettiği için fazlaca memnunum,” dedi: “Onu kusursuz bir oyuncu olarak görüyorum ve sinemaya başlamak için sabırsızlanıyorum.”

TACİZ SAVLARINDAN daha sonra BİRİNCİ PERFORMANS

Telegraph’a göre Spacey, taciz skandalının patlak vermesinden bu yana birinci büyük performansını sergilemeye hazırlanıyor. Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri olan Spacey, 2017’de cinsel taciz skandalıyla karşı karşıya kaldı.

2017’de Anthony Rapp’in savlarıyla başlayan süreçte Spacey bir epey taciz argümanıyla baş başa kaldı. Aktör, Rapp ile bu biçimde bir müsabakayı hatırlamadığını söylemiş oldu lakin tezler doğruysa da Rapp’ten özür dilediğini paylaştı.

Son olarak Bits & Pretzels podcast’ine katılan oyuncu, “2017 sonbaharında dünyamın büsbütün değiştiğini söylemenin kimseye sürpriz olacağını sanmıyorum. İşim, bağlantılarımın birçok, kendi bölümümdeki pozisyonum yalnızca birkaç saat ortasında yok oldu” dedi.

Spacey, yalnızca Netflix’in meşhur dizisi House Of Cards’tan kovulmakla kalmadı, beraberinde All The Money In The World sinemasından de çıkarıldı.

Suçlamalar yapıldığından beri profesyonel bir sinemada yahut dizide yer almayan Spacey’nin yeni rolüyle beyazperdeye döneceği konuşuluyor.