Kimse 72 yaşında olduğuna inanmıyor! Vera Wang doğum gününü kutladı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kimse 72 yaşında olduğuna inanmıyor! Vera Wang doğum gününü kutladı 27 Haziran’da 72 yaşına giren ikonik dizayncı Vera Wang, doğum günü fotoğraflarıyla toplumsal medyanın odağı oldu. Ünlü dizayncı, neon sarısı bir elbise ile fotoğraflarda görülürken genç görünüşüyle de hayranlarını bir daha şaşırtmayı başardı.

Wang’ın doğum günü partisinde en yakın ve en sevdiği isimler de yer aldı: Arkadaşları Donna Karan ve Calvin Klein, eski Women’s Wear Daily editörü Bridget Foley ve gazeteci Alina Cho, Wang’i 72. yaşına girerken yalnız bırakmadılar.

Wang toplumsal medyadan paylaştığı doğum günü manzaralarıyla hayranlarının beğenilerini ve yorumlarını topladı. Bu, Wang’ın inanılmaz görünümüyle insanları birinci defa büyülemesi değil. Geçen yıl da karın kaslarını gösterdiği bir dizi fotoğraf yayınlayarak hayranlarını hayrete düşürmüştü.

BİRAZ SPOR, UYGUN BİR UYKU

Geçtiğimiz kasım ayında yayınlanan bir röportajda genç görünümünü kimi bazı yaptığı antrenmanlara, âlâ bir uyku programına ve votka kokteyline borçlu olduğunu söylemişti. Sportif görünümünü ise gençliğinde yaptığı spora borçlu olduğunu belirten Wang, “Gençliğimde bir atlettim. Amerika Birleşik Devletleri’nde rekabetçi bir patenciydim ve Balanchine Amerikan Bale Okulu’nda dansçıydım” diyerek sportif geçmişini anlatmıştı.

Efsanevi dizayncı, yalnızca gösteriş maksadıyla ter atmıyor. İdmanların hem de dertten kurtulmak için bir araç olduğunu da söylüyor. Wang, ayrıyeten uykunun da hayli kıymetli olduğuna dikkat çekiyor: “Uyku, bir şirketi büyütmenin, iki çocuk yetiştirmenin anahtarıdır. Yani, uyuyamasaydım var olabileceğimi sanmıyorum. Dinlenmem gerekiyordu zira bunun bir yenileyici olduğunu hissediyorum.”