Kış Düğünlerinde Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekecek Ağabeye Tavsiyeleri

bencede

New member
Kış Düğünlerinde Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekecek Ağabeye Tavsiyeleri
Yaz düğünlerini daha epeyce sevsek de kışın da düğünler devam ediyor. Senin de bu kış gitmen gereken düğünler var mı? Şayet var ise bu içerik sana ne giyeceğin konusunda yardımcı olacak. Kış düğünlerinde dikkatleri üzerinde toplayacağın birbirinden şık ağabeye modülleri senin için derledim. Göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 06.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte nazaran listelenen eser meblağlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Küçük elbiselerle başlayalım…

Göğüs dekolteli, V yakalı bu kadife modülün etek kısmı şortlu dizayna sahip. Hem rahat tıpkı vakitte şık bir alternatif olacak bu elbisenin birbirinden hoş farklı renk alternatifleri de mevcut.

Fiyatı şu an 749 TL.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok bayıldım! Resimdekiyle birebir hiç bir farkı ve kusuru yok.

2. Dantel ayrıntılı, kadife küçük elbise…

Kış düğünlerinde en çok tercih edilen kumaş kadife oluyor. Kadife kumaşın değişik da bir şıklığı var hakikaten. Bu uzun kollu ve dantel ayrıntılı küçük elbise de çok şık bir alternatif.

Fiyatı şu an 310,70 TL.

3. Prenses kol, kemer ayrıntılı küçük elbise…

Prenses kol tasarımı, büzgülü etek tasarımı, kemer ayrıntısı ve kadife kumaşıyla fazlaca şık bir alternatif. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 449 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Alırken hayli tereddüt etmiştim hiç yorum olmadığı için ancak uygun ki almışım! Fotoğraftaki ile birebir eser. Çok beğenilen duruyor, bayıldım! Ayrıyeten kargolama epey süratliydi. Dün sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Teşekkürler.

4. Kırmızı tutkunları buraya!

Kırmızının çekiciliğinden vazgeçemeyenlerdensen bu vatkalı, tek kollu küçük elbiseye bayılacaksın! Zümrüt ve siyah renk alternatifleri de var.

Fiyatı şu an 499 TL.

5. Gold ayrıntılı, fitilli kadife küçük elbise…

Kumaşı ve düğme bilgileriyla pek şık bir dizayna sahip bu elbise kış düğünleri için mükemmel bir alternatif.

Fiyatı şu an 1.500 TL.

6. Midi uzunluk alternatiflere de bir göz atalım…

Midi uzunluk etekler ve elbise farklı bir zarafete sahip değil mi? Bu vatkalı midi uzunluk elbise hem hayli şık tıpkı vakitte fazlaca dikkat cazibeli.

Fiyatı şu an 699 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Tek sözle kusursuz, bu biçimde bir hoşluk olamaz!

7. Deri sevenler bu elbiseye bayılacak!

Deri etekler ve elbiseler son periyodun trend mamüllerinden. Bu jenerasyon ayrıntılı midi uzunluk deri elbise de epey şık bir alternatif. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 599 TL.

8. Bu şifon elbisenin yırtmaç ayrıntısına bayılmamak elde değil.

Uzun kollu, V yakalı ve derin yırtmaçlı bu elbise hem epey sade birebir vakitte fazlaca şık ve dikkat cazip. Dilersen siyah rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 399,90 TL.

9. Maksi uzunluk elbiselerden bahsetmemek olmaz…

Bu kadife kumaş, yırtmaç ayrıntılı uzun kollu elbise kış düğünleri için en uygun ve en şık alternatiflerden biri. Zümrüt rengine bayıldım lakin farklı renk alternatifleri de mevcut.

Fiyatı şu an 549,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Muhteşem bir elbise! Kalite, zarafet…

10. Morticia Addams elbisesi değil mi bu?
😍

Uzunluğu, göğüs, kol ve kuyruk ayrıntısıyla pek şık ve şık bir elbise. Farklı renk alternatifleri de mevcut. Morticia Addams’ın o ikonlaşan elbisesine de epeyce benzemiyor mu?

Fiyatı şu an 457 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok beğendim, olağanüstü bir elbise!

11. Son olarak bir de tulumlara bakalım…

Abiye tulumlar kış düğünleri için kullanışlı ve rahat oluyor. Bu kalp yaka, nesil ayrıntılı kadife tulum şık ve şık bir alternatif olacaktır. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 899 TL.

12. Işıl ışıl bir tulum…

Hem ön hem art kısmı V bölüme sahip bu tulum, rengi ve dizaynıyla hayli şık!

Fiyatı şu an 1.495 TL.

Senin için seçtiğim farklı modeller de burada.