Kristin Davis, Sex and the City’i çocuklarının eğitimi için kullanacak

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kristin Davis, Sex and the City’i çocuklarının eğitimi için kullanacak Ünlü dizi Sex and the City’de Charlotte York karakterini canlandıran Kristin Davis, rol aldığı diziyi ileride çocukları için bir öğretim aracı üzere kullanacağını söylemiş oldu.

56 yaşındaki oyuncu, Kelly Clarkson Show’da yakın vakitte verdiği bir röportajda çocuklarının diziyle bağını anlattı. Davis, çocukları çabucak hemen küçükken en büyük çocuğunun, uçakta kendisine yakın bir kişinin diziyi izlediğini gösterdiği bir ânı anlattı.

bu biçimdelar hakkında konuşmanın biraz korkutucu olduğunu söyleyen Davis, vakit içinde çocuklarının gösterisi izleme fikrine daha açık hale geldiğini anlatıyor:

“Artık yaşlanmama ve fazlaca denetimci olmama karşın sonuçta hepsi arkadaşlarından tüm bu şeylere maruz kalıyor… Artık bunu bir öğretim aracı olarak kullanmayı düşünüyorum. Utanmalarını istemiyorum. Benimle konuşmalarını istiyorum. Ben bekâr bir anneyim, bu epey önemli… Onları konuşturmalıyım. Bilirsiniz, Sex and the City düzgün bir eğitim tipi.”

Davis tekraren çocuklarıyla açık bağlantı ortasında olmanın ehemmiyetinden bahsetmişti.

2020’de People ile yaptığı bir röportajda Davis, George Floyd’un öldürülmesinden daha sonra kızıyla ırkçılık hakkında epeyce sayıda konuşma yaptığını söylemiş oldu:

“Gemma ile neler olduğu hakkında hayli konuşuyorum. Yalnızca kendilerini kuvvetli hissetmelerini istiyorum ve neler olup bittiğini bilmelerini istiyorum zira bu, hakkında konuşamayacağın bir şey değil.”

Sevilen dizinin devamı niteliğindeki And Just Like That… yardımıyla geçtiğimiz aylarda Sex and the City’ye ilgi bir daha arttı. Davis, yeni dizide rol arkadaşı Sarah Jessica Parker ve Cynthia Nixon ile bir arada Charlotte rolünü bir daha canlandırdı, lakin Kim Cattrall And Just Like That için geri dönmedi…