Lens suskunluğunu bozdu: Beşiktaş benden kurtulmak istiyor

Gattuso

New member
Beşiktaş’ta takım dışı kalan oyuncular içinde yer alan ve son maçına 15.05.2021 tarihinde 5-1 kazanılan Denizlispor maçıyla çıkan Jeremain Lens, suskunluğunu bozdu.

“1.5 yıldır ekipten başka idman yapıyorum”

ESPN’e konuşan 34 yaşındaki oyuncu “Aslında 1.5 yıldır gruptan başka idman yapıyorum. 2 yıl önceye bakılırsa durumum fazlaca değişti. Kadrodan atıldım ve başka idmanlara başladım. Lakin ne yazık ki öbür bir gruba transfer olamadım. Kimseye çamur atmak istemiyorum, ayrıldığımda da atmayacağım. Lakin durumum biraz garip zira gitmemi istiyorlar. Beşiktaş benim maaşımı ödemekten kurtulmak istiyor. bu biçimde bir durumda kulüpler her teklifi ya da oyuncuya daha az para ödeyeceği her talihi pahalandırmak ister.” dedi.

“Beşiktaş’ta düzgün kazanıyorum”

“Ancak durum bu biçimde değildir. Hala bu mevzuda istekleri ve ihtiyaçları vardır. Sonuç olarak öbür gruplarla birkaç kere görüşme oldu lakin en son bir muahedeye varılamadı.
Şu anda yeterli bir para kazandığımı düşünüyorum. Daha evvel kazandığım paranın öteki kulüpten yarısını ya da yüzde 10 daha azını kazanacağımı düşündüğüm için olumsuz bakıyordum.”

“Şu anda yüzde 10 indirimi tercih ederim”

Lakin artık fazlaca para kazanıp oynayamamaktansa yüzde 10 indirimi tercih ederim. tekrar futbol oynamayı epey isterim.
34 yaşındayım. Bu son senelerımızsa futbolu bitirmek isterim. Maksadım bu, futbolu bitirmek.”