Mario Balotelli: Çok gol atamazsam Belhanda’nın suçudur!

Gattuso

New member
Adana Demirspor’un yeni transferi Mario Balotelli, ekibin Bolu kampına katıldı.

Mavi-lacivertli takımla çıktığı birinci antrenman öncesinde açıklamalarda bulunan İtalyan futbolcu, “Gerçekten epey memnunum burada olduğum için. Benim öncelikli gayem Dünya Kupası olduğu için burada kendimi göstermek ve orada ülkemi temsil etmek istiyorum” diye konuştu.

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’ın fazlaca eğlenceli biri olduğunu tabir eden Balotelli, “Gerçekten epey sevdim kendisini. Liderimiz hakikaten çok açık ve net bir insan. Ben de menajerim de bu biçimde biri, o denli olunca da konuştuk ve fazlaca kısa müddette sonuca ulaştırdık” dedi.

‘Başarının farkında değiller’

Türkiye’den gelen bir teklife birinci kez bakmayı kabul ettiğini lisana getiren 30 yaşındaki golcü, Adana Demirspor ile ilgili olarak ise “Takımımızda aslında üstün yıldızlar yok fakat epey düzgün bir hava oluşturdular. Şu an için elde ettikleri muvaffakiyetin farkında değiller. yıllar geçtikçe ne kadar büyük bir muvaffakiyet elde ettiklerinin farkına varacaklar” sözlerini kullandı.

‘Fenerbahçe ile ilgili yalnızca Mesut Özil’in oynadığını biliyorum’

Muhteşem Lig’in birinci haftasında Fenerbahçe’yi konuk edeceklerinin hatırlatılması üzerine Balotelli, “Daha yeni geldim, idmana bile çıkmadım. Fenerbahçe ile ilgili; yalnızca Mesut Özil’in oynadığını biliyorum” karşılığını verdi.

‘Çok gol atamazsam Belhanda’nın suçudur’

Yıldız oyuncu, Belhanda ile tıpkı ekipte oynayacak olmaları hakkında ise “Belhanda nitekim epeyce uygun bir futbolcu. Çok gol atamazsam onun kabahatidir. Bu latife tabi ki… Kendisi hakikaten epeyce uygun bir futbolcu. Umarım âlâ şeyler başarırız birlikte” dedi.