Marius Sumudica: Galiba Türkiye’de popülerim

Gattuso

New member
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Teknik Yöneticisi Marius Sumudica, acemi kulübüyle evvelce maçında Adana Demirspor’u 2-0 aşınmış etmesinin peşi sıra açıklamalarda bulundu.

İşte Sumudica’nın kelamları:

“5 müsabaka üst üstüne üstlük yitirmiş ortak takımı kabul geçirmek tek parasız değil. Oyuncularımı kutlama kartı ediyorum. Her şeye hürmet gösterdiler. Deneyimli oyuncularım da var. söylemiş olduklerimi anlayacak, anlattıklarımı oynayacak oyuncularım var. Deplasmanda 2 gol attık. Daha ortak tomar nüsha çıkmak kanısınca talihimiz da oldu. 3 benek kıymetli. Lakin, Altay’ı yenemezsek bu 3 puanın tek manası olmaz. Buraya grubu örtbas kılmak kanısınca geldim. Birinci misyonumuz ligde avlamak lakin temel maksadım bu değil. Öncelikle gayem dobra ayak topu oynamak. Oyuncularımı geliştirmek. Bütün Malatyalılar’ı bahtiyar geçirmek olağan olarak. Zira, akıbet 2 yıldır baş döndürücü ateş çekiyor Malatyalılar ve dü yıldır kümede kalma çabası veriyorlar. Bugün Sumudica’dan Malatyalılara armağandır bu 3 puan.”

“galiba Türkiye’de popülerim”

“Çalıştığım rastgele ortak yerde oranın pasaportunu almaya çalıştım. Türkiye’de kendimi baş döndürücü dobra hissediyorum. Uygun hissetmesem arka gelmezdim.
Bugün oyuncularım ısınmaya çıktığında, rakip grup taraftarları benimle foto çektirdi. Galiba Türkiye’de popülerim.”