Miniklerin Tatlılığına Tatlılık Katacak Kız Çocuk Kombin Tavsiyeleri

bencede

New member
Miniklerin Tatlılığına Tatlılık Katacak Kız Çocuk Kombin Tavsiyeleri
Miniklerin kombinleri onlara farklı bir tatlılık katmıyor mu? Bilhassa kız çocuklarının süslü kombinlerine bayılmamak elde değil. Senin de bir kızın ya da kız yeğenin var ise, arkadaşının kızına alacağın armağana karar veremiyorsan bu içerik gözlerinden kalpler çıkaracak. Birbirinden tatlı kız çocuk kombinlerini senin için derledim. Göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 07.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte nazaran listelenen eser meblağlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Bebemo kız çocuk kombin

Bluz, dantel ayrıntılı aerobin ve pamuk saten slopetten oluşan bu üç modül kombin, kombinle uyumlu çorap armağanıyla birlikte gönderiliyor.

Fiyatı şu an 246,99 TL.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Yeğenime aldım, hayli beğenerek giyiyor.

2. Mayoral elbise ve kazak kombini

Jarse triko ile elbiseden oluşan bu iki modüllük kombin, miniklerin bu kış en sevdiği kombinlerden olacak.

Fiyatı şu an 878 TL.

3. Betül Kamer Kids deri ceketli kombin

İki kesimden oluşan deri ceket ve elbise kombini, minik süslülerin üslubuna usul katacak.

Fiyatı şu an 506,25 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Cekete bayıldım epey güzel! Elbise fazlaca hoş oldu, beğendim. Birinci giydirirken baş kısmı biraz güç oldu fakat bir sefer giyince rahat oluyor. Uzun vakittir listemde bekletiyordum, âlâ ki almışım! Kargolama süratliydi, itimatla alınabilir.

4. Kokoş Bebek elbise kombini

Krep kumaş gömlek, süet kumaş elbise ve şapkadan oluşan bu üç modüllük kombinin renkleri de bir öteki hoş.

Fiyatı şu an 268,13 TL.

5. Alisa Can Kids Store spor kombin

Kapüşonlu sweatshirt elbise, şapka ve tozluktan oluşan bu üç kesimlik kombin, miniklerin en sevdiği spor kombin olacak.

Fiyatı şu an 550 TL.

6. Tunay Moda elbise ve yelek kombini

Dokuma viskon elbise ve dantel ayrıntılı yıkamalı kot yelekten oluşan bu kombin epeyce şık ve fazlaca da sevimli!

Fiyatı şu an 300 TL.

7. AyMel Butik kadife elbise kombini

Fitilli kadife elbise ve desenli, boğazlı bodyden oluşan bu iki modül kombin, toka armağanıyla birlikte gönderiliyor. Elbisenin rengine ve tatlılığına bayılmamak elde değil.

Fiyatı şu an 249,74 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Mükemmel bir elbise, bayıldık!

8. Bala özel gün kombini

bilgileri ve usulüyle gözlerden kalpler çıkaran kadife elbise, çanta, taç ve boyunluktan oluşan bu dört kesimlik kombin, minikler için yapılan tertipler için mükemmel bir özel gün kombini olacak.

Fiyatı şu an 700 TL.

9. Tunay moda elbise kombini

Tül ayrıntılı body ve slopet elbiseden oluşan bu ikisi kombin miniklerin yaşına uygun, şık alternatiflerden.

Fiyatı şu an 340 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Ürün fotoğraftakiyle teğe bir tıpkı. Kumaşını epey beğendim. Bir yaş küçük aldık, kolları tam oldu.

10. Kokoş bebek deri elbise kombini

Boğazlı bluz, deri slopet elbise, tozluk ve şapkadan oluşan bu dört kesimlik kombinin siyah rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 413,96 TL.

11. Mcrkids kot elbise ve gömlek kombini

Kot elbise ve poplin gömlekten oluşan ve miniklerin üslubuna üslup katan bu iki modüllük kombin benim favorilerimden oldu.

Fiyatı şu an 250 TL.

12. EMBE Minie Mouse kombin

Pamuk astarlı ve tül ayrıntılı, Küçük Mouse figürlü elbise ve pembe patikten oluşan bu ikili kombin, konsept doğum günleri için de olağanüstü bir kombin alternatifi olacaktır.

Fiyatı şu an 500 TL.

Kız çocuklar için seçtiğim farklı eserler de burada.