Model Tuğçe Aral’a hastane şoku! Özür dilediler

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Model Tuğçe Aral’a hastane şoku! Özür dilediler Birkaç gün dinlenmek için Bursa’da bir otele giden model Tuğçe Aral, ansızın rahatsızlanınca özel bir hastaneye gitti. Burada corona virüsü testi uygulanan hoş model, kısa bir süre daha sonra testinin müspet olduğu bilgisini aldı.

GELEN HABERLE ŞOK YAŞADI

Süratli bir tedaviye başlanan Aral, bir süre daha sonra hastaniçin gelen ikinci haberle şok yaşadı. Testlerde karışıklık olduğu bilgisi verilen Tuğçe Aral, Covid olmadığını test kararınun negatif olduğunu öğrendi. Her ihtimale karşılık iki gün karantinada kalan Aral, çabucak İstanbul’a dönüp yeni bir test daha yaptırdı.

TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Bir hastanede yaptırdığı test kararı da negatif çıkan Aral, şikayetleri azalmasına karşın tatil programını iptal edip konutunda dinlenme sonucu aldı. Aral’ın testlerde karışıklık yapan Bursa’daki özel hastanenin yöneticilerine telefonda sitem ettiği öğrenilirken, toplumsal medya hesaplarında da takipçilerine yaşadıklarını görüntülü bildiriyle anlattı.

HASTANE ÖZÜR DİLEMİŞ

Aral, bildirisinde, “Kafa dinlemek için Bursa’ya gitmiştim ve orada ikinci gün tansiyonum ve nabzım da ıstırap oldu. Ateşim filanda var. Özel bir hastaneye gidip başvurdum. Delta varyantı vardı ondan tereddüt ettim. Tahlillerimde rahatsızlığım farklı olduğu söylendi lakin önlem gayeli covid-19 testi yaptırdım. Sonraki gün testimin kararı olumlu olarak geldi. Bende şaşırdım ve çok durumumun düzgün. İstanbul’a döndüm ve çabucak için rahat olsun diye çabucak bir daha bir test verdi. Bu sırada Bursa’daki hastane beni arayıp bir yanlışlık olduğunu ve testimin ‘Negatif’ olduğunu söyleyip özür dilediler. İstanbul’daki testim de negatif çıkınca rahatladım” tabirlerine yer verdi. İHA