Nejat İşler otele yerleştiğini deklare etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Nejat İşler otele yerleştiğini deklare etti Oyuncu Nejat İşler, Bodrum’daki meskenini kapatıp otele yerleştiğini söylemiş oldu. İşler, “Eşyam kutuların ortasında arkadaşın meskeninde duruyor. O da epey fazla değil, iki sandık. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda” dedi.

Oyuncu Nejat İşler ve Erkan Can, YouTube’da her neyseNe kanalında yayınlanan ‘Caner Özyurtlu ile Loş Sohbetler’ programının konuğu oldu.

Caner Özyurtlu’nun “Maddi manada garanti altında mısın?” sorusuna “Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Karşıt bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir biçimde. Lüksüm yok zira. Ortada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar” diyen Nejat İşler, Bodrum’daki meskenini kapatıp İstanbul’da bir otele yerleştiğini şöyleki deklare etti:

“BİR SIRT ÇANTASINA SIĞDI HER ŞEY SONUNDA”

“Eşyalarım kutuların ortasında arkadaşın konutunda duruyor. O da hayli fazla değil, iki sandık. Çok eşya edinmedim. Bu bana eksik değil, bilakis özgür hissettiriyor… Bu sonucu vermem de enteresan oldu. Benim eski işim, saklamacı bir iş; kitaptı, plaktı, nesneydi. Konutum depo üzereydi. Ondan kurtuldum. Tasarlayarak yapmadım bunu. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda. Bir şey lazım olursa masraf alırım, ne olacak?”

Erkan Can, Nejat İşler’in minimal hayat usulünü yanlışsız bulduğunu söyleyerek, “Hak veriyorum. Daima alıyoruz. Gardıroba bakıyorum, giymediğim o kadar hayli şey almışız ki. Almıyorum artık. Aldıklarımın da birçoklarını vereceğim sağa sola” sözlerini kullandı.

Direktörlük yapma fikri hakkında da konuşan İşler, “Her şeyin bir vakti var. Ben hiç hissetmemiştim direktörlüğün vakti geldiğini. Artık şimdi ‘olabilir’ diyorum. Senaryoda yazan laflarla ilgilenmiyorum artık. Benim olmadığım sahnelerle ilgili de bir sürü fikrim oluyor. Üretimle ilgili bir fikrim oluyor örneğin. Bir sürü şeye karışmak istiyor canım. Başımı belaya sokmak istiyorum, o denli söyleyeyim” dedi.