Pınar Altuğ, eşiyle paylaştığı fotoğrafın altına gelen yorumu görür görmez sonlandı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Pınar Altuğ, eşiyle paylaştığı fotoğrafın altına gelen yorumu görür görmez sonlandı Oyuncu Pınar Altuğ, eşiyle paylaştığı fotoğrafın altına “Eşek kadar bayan, çocuk yaşta adamla evlendi” diye yorum gelince zahmetten çıktı.

Oyuncu Pınar Altuğ, kendisinden 9 yaş küçük olan Yağmur Atacan’la 14 yıl evvel nikâh masasına oturmuştu.

Evlendiği günden bu yana, eşiyle içindeki yaş farkı daima gündeme gelen Pınar Altuğ, yıllar geçmesine hâlâ olumsuz tenkitlere maruz kalıyor.

Son olarak Instagram hesabından eşi ve kızıyla duygusal bir paylaşım yapan Altuğ’a gelen yorum ünlü oyuncuyu kızdırdı.

“GERÇEKTEN MANYAKSINIZ!”

Bir takipçisi Altuğ’un fotoğrafının altına “Eşek kadar bayan, bula bula çocuk yaşta bir adam bulup evlendi. Oğlunuz üzere görünüyor vallahi pes” yorumunu yaptı.

Yorumu bakılırsan Altuğ ise “Hay Allah! Siz daha uygun birini bulun, bu biçimde ben boşanıp onunla evleneyim! Hakikaten manyaksınız!” kelamlarıyla takipçisine yanıt verdi.

PINAR ALTUĞ’UN TAKİPÇİLERİYLE BAŞI KAYGIDA

Keyifli beraberliğe karşın Pınar Altuğ’un Yağmur Atacan ile içindeki 9 yaş farkından ve paylaşımlarından dolayı tenkitler hiç durulmadı.

Pınar Altuğ, kendisini yakışıksız bulan ve “Koca karı” diyen takipçisinin yaptığı yorumların ekran alıntısını Instagram hesabından “Ben hanimefendinin kaygısını anlayamadım, anlayan biri var ise bana anlatabilir mi lütfen?” notuyla paylaşmıştı.

Pınar Altuğ daha evvel de bir takı firmasının tanıtımını yapmıştı. Pınar Altuğ’un yüzükleri tanıtmak için verdiği pozda elleri ön plandaydı. Ellerini bakılırsan takipçileri, ”Pınar Altuğ’un eli yaşlıların eli gibi”, ”Eline estetik yaptırmayı unutmuşsun” üzere yorumlarda bulunmuştu.

Pınar Altuğ’un giydiği bu kıyafet olay olmuştu. Bir takipçisi Instagram’da gördüğü elbise için ”Dekolteniz biraz aşağıda, elbise muhakkak ki rahatsız” diye yazdı. Pınar Altuğ ise şu yanıtı verdi: ”Beğenmeyebilirsiniz ona elbette bir şey diyemem lakin bütün gece dans ettim, hakikaten çok rahattım”