Şahan Gökbakar’dan TRT’ye: Konutumun üzerinde drone uçurdunuz, özel ömrümü ihlal ettiniz, gaye gösterdiniz

BordoBereli

Genel Mod
Global Mod
Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, Muğla’nın Marmaris ilçesinde yalnızca deniz yoluyla ulaşım sağlanan bölgede satın aldığı mülke iskele yaptırıp “Özel mülktür” tabelası astığı savı ile ilgili asosyal medya hesabı Insagram’dan bir açıklama paylaştı.

“Kaz Dağları yok olmasın” dediği günden bu yana hakkındaki karalama ve kötüleme kampanyası başlatıldığını söyleyen Gökbakar, TRT’ye sert bir lisanla reaksiyon gösterdi. “Devlet televizyonu TRT olarak konutumun üzerinde drone uçurdunuz ve ana haber bülteninde özel hayatımı ihlal ettiniz, eşim ve iki çocuğumla yasadığım, konutumun yerini düzgün berbat herkese ifşa ettiniz. Amaç gösterdiniz. Daima sustum bekledim” diyen Gökbakar, dublex villa ve kaçak iskele argümanlarını yalanladı. Gökbakar, “Hepsi koca bir yalan” dedi.

“Burada tek katlı bir köy meskeni, 20m2 de iskelesi var. Ben burayı almadan evvel de yıllardır vardı. Yapı kayıt dokümanlarını de almış bendilk evvelki sahibi” diyen Gökbakar, “Yani anlayacağınız tahminen de Türkiye kıyılarındaki birfazlaca yapıdan iskeleden uzantıdan daha pak ve yasal bir iskele” diye ekledi.

Gökbakar son olarak da “Organize edilen çeşit teknesi, çekilen fotolar ve bugüne gelene kadar bütün olanları da yakında manzaralarıyla aktaracağım” sözlerini kullandı.

Şahan Gökbakar’ın açıklaması şöyleki:

“Kaz Dağları yok olmasın dediğim günden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor… Günlerdir hakkımda PALAVRA haberler yayınladınız. Beni ve ailemi taciz ettiniz. Magazinde başladınız, gazetelerde manşet ettiniz, ana haberlerle palavralara devam ettiniz. Devlet televizyonu TRT olarak konutumun üzerinde drone uçurdunuz ve ana haber bülteninde özel hayatımı ihlal ettiniz, eşim ve iki çocuğumla yasadığım, konutumun yerini yeterli berbat herkese ifşa ettiniz. Gaye gösterdiniz. Daima sustum bekledim. Zira ne dublex villa var, ne kaçak iskele, ne de yıkım sonucu… Hepsi koca bir PALAVRA… Burada tek katlı bir köy meskeni, 20m2 de iskelesi var. Ben burayı almadan evvel de yıllardır vardı. Yapı kayıt evraklarını de almış bendilk evvelki sahibi… Yani anlayacağınız tahminen de Türkiye kıyılarındaki birfazlaca yapıdan iskeleden uzantıdan daha suçsuz ve yasal bir iskele… Not: organize edilen cins teknesi, çekilen fotolar ve bugüne gelene kadar bütün olanları da yakında manzaralarıyla aktaracağım. Bekliyorum su an…”

-Şahan Gökbakar’ın ıssız koyda yaptırdığı iskele hakkında karar verildi

TIKLAYIN – TRT’de vazife değişimi: Hilal Kaplan ve bakan Vedat Alim’in oğlu da idareye girdi