Gattuso
New member
Şampiyonlar Ligi’nde 2021-2022 döneminin kura ve maç takvimini belirtildi. UEFA, finalin oynanacağı stat da aşikâr oldu.
Final Rusya’da oynanacak
Temsilcimiz Beşiktaş’ın direkt, Galatasaray’ın ise ön eleme oynayacağı Devler Ligi’nde final 28 Mayıs’ta Saint Petersburg Stadı’nda gerçekleşecek.
Devler Ligi’nde maç programı ve kura takvimi şöyle oluştu:
Haziran
8 Haziran: Eleme tipi kurası
15 Haziran: Birinci eleme çeşidi çekilişi
16 Haziran: İkinci ön eleme tipi çekilişi
22 Haziran: Ön eleme tipi, yarı final
25 Haziran: Ön eleme çeşidi, final
Temmuz
6/7 Temmuz: Birinci eleme tipi, birinci maçlar
13/14 Temmuz: Birinci eleme çeşidi, ikinci maçlar
19 Temmuz: Üçüncü ön eleme çeşidi kurası
20/21 Temmuz: İkinci ön eleme tipi, birinci maçlar
27/28 Temmuz: İkinci ön eleme çeşidi, ikinci maçlar
Ağustos
2 Ağustos: Play-off çeşidi kurası
3/4 Ağustos: Üçüncü eleme tipi, birinci maçlar
10 Ağustos: Üçüncü ön eleme çeşidi, ikinci maçlar
17/18 Ağustos: Play-off, birinci maçlar
24/25 Ağustos: Play-off, ikinci maçlar
26 Ağustos: Küme kademesi kurası
Eylül
14/15 Eylül: Küme kademesi, 1. Maç günü
28/29 Eylül: Küme evresi, 2. Maç günü
Ekim
19/20 Ekim: Küme etabı, 3. Maç günü
Kasım
2/3 Kasım: Küme etabı, 4. Maç günü
23/24 Kasım: Küme etabı, 5. Maç günü
Aralık
7/8 Aralık: Küme kademesi, 6. Maç günü
13 Aralık: Son 16’da birliktelik
Şubat
15/16/22/23 Şubat: Son 16, birinci maçlar
Mart
8/9/15/16 Mart: Son 16, ikinci maçlar
18 Mart: Çeyrek final ve Yarı final kura çekimi
Nisan
5/6 Nisan: Çeyrek final, birinci maçlar
12/13 Nisan: Çeyrek final, ikinci maçlar
26/27 Nisan: Yarı finaller, birinci maçlar
Mayıs
3/4 Mayıs: Yarı final, ikinci maçlar
28 Mayıs: Final – Saint Petersburg Stadyumu
Final Rusya’da oynanacak
Temsilcimiz Beşiktaş’ın direkt, Galatasaray’ın ise ön eleme oynayacağı Devler Ligi’nde final 28 Mayıs’ta Saint Petersburg Stadı’nda gerçekleşecek.
Devler Ligi’nde maç programı ve kura takvimi şöyle oluştu:
Haziran
8 Haziran: Eleme tipi kurası
15 Haziran: Birinci eleme çeşidi çekilişi
16 Haziran: İkinci ön eleme tipi çekilişi
22 Haziran: Ön eleme tipi, yarı final
25 Haziran: Ön eleme çeşidi, final
Temmuz
6/7 Temmuz: Birinci eleme tipi, birinci maçlar
13/14 Temmuz: Birinci eleme çeşidi, ikinci maçlar
19 Temmuz: Üçüncü ön eleme çeşidi kurası
20/21 Temmuz: İkinci ön eleme tipi, birinci maçlar
27/28 Temmuz: İkinci ön eleme çeşidi, ikinci maçlar
Ağustos
2 Ağustos: Play-off çeşidi kurası
3/4 Ağustos: Üçüncü eleme tipi, birinci maçlar
10 Ağustos: Üçüncü ön eleme çeşidi, ikinci maçlar
17/18 Ağustos: Play-off, birinci maçlar
24/25 Ağustos: Play-off, ikinci maçlar
26 Ağustos: Küme kademesi kurası
Eylül
14/15 Eylül: Küme kademesi, 1. Maç günü
28/29 Eylül: Küme evresi, 2. Maç günü
Ekim
19/20 Ekim: Küme etabı, 3. Maç günü
Kasım
2/3 Kasım: Küme etabı, 4. Maç günü
23/24 Kasım: Küme etabı, 5. Maç günü
Aralık
7/8 Aralık: Küme kademesi, 6. Maç günü
13 Aralık: Son 16’da birliktelik
Şubat
15/16/22/23 Şubat: Son 16, birinci maçlar
Mart
8/9/15/16 Mart: Son 16, ikinci maçlar
18 Mart: Çeyrek final ve Yarı final kura çekimi
Nisan
5/6 Nisan: Çeyrek final, birinci maçlar
12/13 Nisan: Çeyrek final, ikinci maçlar
26/27 Nisan: Yarı finaller, birinci maçlar
Mayıs
3/4 Mayıs: Yarı final, ikinci maçlar
28 Mayıs: Final – Saint Petersburg Stadyumu