Seda Sayan, tecavüzle suçladığı Mehmet Ali Erbil ile barıştı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Seda Sayan, tecavüzle suçladığı Mehmet Ali Erbil ile barıştı Şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisini yıllar evvel bir bayana ‘tecavüz’ ettiğini argüman eden Seda Sayan ile sahnede barıştı.

Uzun bir müddetdir yaşadığı sıhhat sorunları niçiniyle tedavi goren şovmen Mehmet Ali Erbil, evvelki akşam arbedeli olduğu Seda Sayan’ın konserine gitti.

Konser sırasında Seda Sayan, kendisini izlemeye gelen Mehmet Ali Erbil’i de sahneye davet etti. Sahneye çıkan Erbil, Sayan’a övgü dolu kelamlar sarf etti.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’e “Seni seviyorum” derken, Erbil ise “Her yeri pespembedir. Pembe mutlum benim” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Her şey, Mehmet Ali Erbil’in, arkadaşı Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha pak olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu hanımı hâlâ çalıştırıyorlar” kelamını Instagram’da paylaşmasıyla başlamıştı.

Sayan, bunun akabinde “Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için efor sarf etseydi. Lakin maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” sözlerini kullanmıştı.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in meskendeki hizmetlisine ‘tecavüz’ ettiğini öne sürerek, “Tuğba (Coşkun) ile evliyken meskendeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır” yazmıştı.

Seda Sayan’ın bu argümanlarına toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla cevap veren Mehmet Ali Erbil ise, “Evet sonu aştım, yanılgı yaptım, sitem edeyim derken denetimi kaybettim. Üzgünüm, gayem kimsenin onuruna ziyan vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı bu biçimde bir niyetim asla olamaz. Fakat sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır mevtin kıyısında yaşıyorum; hekimlerim aslına bakarsan tüm etrafımı istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Artık soruyorum; ben bir yanılgı yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı, madem bu biçimde bir şey vardı, niçin sustun diye? Her her neyse benim alnım ak ve kendi hisseme düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın” tabirlerini kullanmıştı.