Sizi Sıcak Tutarken Stilinizi Tamamlayacak Kışlık Hırka Tavsiyeleri

bencede

New member
Sizi Sıcak Tutarken Stilinizi Tamamlayacak Kışlık Hırka Tavsiyeleri
Kış kombinlerinde hırka yeğleyenlerden misin? LCW hırkadan Addax hırkaya, kirazlı hırkadan oversize hırkaya, örgü hırkadan triko hırkaya; en çok tercih ve tavsiye edilen kışlık hırka modellerini senin için derledim. Kış boyunca seni sıcacık tutarken kombinlerine hava katacak bir usul ve kullanışlı hırka modellerine göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 12.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte bakılırsa listelenen eser meblağlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. LCW hırka modelleri epeyce tercih ediliyor…

LC Waikiki hırkalar en epey tercih edilenler içinde yer alıyor. Bu bisiklet yaka basic triko hırka da tam bir kurtarıcı kesim. Dilersen farklı renklerine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 299 TL.

Göz atmak istersen burada.

2. Addax hırkanın renkleri şahane değil mi?

Bu blok renkli, V yaka, oversize Addax hırkaya bayılmamak elde değil. Dışarısı soğuk olsa da kalbimizi ısıtan renkleriyle kış aylarında gücümüzü yükseltecek bir modül olacak.

Fiyatı şu an 149,50 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Biraz büyük bir kalıbı var ancak oversize sevenler için uygun.

3. Defacto hırkalar bu dönem da epeyce hoş…

Trend görünmek bir hırka ile mümkün! Bu örgü ayrıntılı Defocto hırka bilhassa yüksek bel jeanlerle epeyce yakışıyor. Dilersen birbirinden tatlı başka renklerine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 99,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Rengi ve duruşu o kadar tatlı ki anlatamam! Siyah kalem etek üzerine fazlaca beğenilen durdu. 1.72 boyundayım ve 58 kiloyum; olağanda S vücut giyerim, bunda bilerek M aldım. Biraz crop şekli. Crop sevmeyenler iki vücut büyük alabilirler.

4. Kirazlı hırkalar epey sevildi…

Kiraz desenli modüller son devirde pek trend. Bu ekru üzerine kiraz işlemeli hırka da fazlaca seviliyor. Dilersen farklı desenlerine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 199,96 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: İnternetten epeyce fazla alışveriş yapmam; birden fazla vakit göründüğü üzere gelmiyor eserler diye. Ancak hırka hayli hoş arkadaşlar, birebir fotoğrafta göründüğü üzere geldi. Yumuşacık dokusu var, almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir.

5. Bu balık sırtı hırkanın şıklığına bayılmamak elde değil…

İşte, ofiste de epeyce hoş kombinleyebileceğin bir hırka alternatifi. Balık sırtı deseni, gold düğme ve cep görünümlü bilgileriyla hakikaten epey şık bir hırka modeli.

Fiyatı şu an 371,99 TL.

6. Lineer desenler her kesimde trend…

Lineer desenler dönemin favorileri. Bilhassa siyah beyaz çizgili modüller kazaklarda da hırkalarda da hayli moda. Dilersen bu modelin farklı renklerine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 349,99 TL.

7. Bu oversize hırkaya kalbimizi bırakmadık mı?

Bu hırkaya resmen bayıldım. Farklı renk kombinlerinin kullanıldığı alternatifleri de mevcut fakat bur renkler sahiden olağanüstü. V yaka tasarımı ve oversize kalıbıyla da hayli şekil görünüyor.

Fiyatı şu an 329,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Hırkaya hem ben bayıldım birebir vakitte bugün gördüğüm herkes bayıldı. Mükemmel bir şey! Kaliteli ve rengarenk. Ben 44 vücut biriyim ancak salaş durdu modeldeki üzere. Çok sevdim.

8. Crop hırkalar bu yılın favorilerinden…

Örgü dizaynlı, düğme ayrıntılı ve crop kalıp bu hırkanın rengi de başka bir tatlı. Birbirinden hoş farklı renkleri de mevcut ve neredeyse her şekille kombinlenebilecek bir kurtarıcı.

Fiyatı şu an 210 TL.

9. Tığ işi örgü hırka hayli şık görünmüyor mu?

Tığ işi örme modüller genel olarak fazlaca şık görünüyor. Bu tığ işi örme hırkaya da bayılmamak elde değil. Dilersen öteki rengine de bir göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 129,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: 34 vücudum, standart vücut olması gözümü korkutmuştu ancak nitekim 40’a kadar herkese yakışacağını düşündüğüm, son derece rahat ve şık bir hırka. Yaz ve ilkbahar aylarında kullanıma daha uygun olduğunu düşünüyorum. Ben krem, lila ve koyu yeşil bralet üzerine kombinledim, epeyce tatlı durdu.

10. Bu kazayağı desenli triko hırka hakikaten epey şık…

Kazayağı desenli kesimler genel olarak ziyadesiyle şık modüller oluyor genelde. Klasiğe yakın bir usulün var ise TrendyolMilla’nın bu kazayağı desenli hırkasını çoğunlukla biroldukça şeyle kombinleyebilirsin. İşe giderken de giyilebilecek, kurtarıcı modüllerden. Dilersen farklı renklerine de göz atabilirisin.

Fiyatı şu an 212,99 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok hoş, sıcacık tutuyor. Vücudum olağanda L ancak ben M vücut aldım; hoş durdu, modelde göründüğü üzere. Kaliteli, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

11. Örgü hırkalarda oversize kalıplar mükemmel duruyor…

Örgü desenli hırkaların trend olduğunu biliyoruz. Oversize hırkalar da o denli… Bir de ikisi bir ortada olunca farklı bir boyut kazanıyor. Kış boyunca üzerinden çıkarmak istemeyeceğin bu vizon rengi hırkanın biroldukca farklı renk alternatifi de mevcut.

Fiyatı şu an 189 TL.

Senin için seçtiğim farklı hırka modellerine buradan göz atabilirsin.