Sonsuzluğa açılan renkler

JoKeR

Active member
Genç sanatçı Çağlar Tağcı, Sonsuzluk isimli çalışmasıyla Gama Arka Gallery’de. Sanatkarın 2017 yılından bugüne cihan üzerine “astral keşif yolculuğum’’ diye isimlendirdiği niyetler, izlediği sinemalar, okuduğu kitaplar, uzayla ilgili gelişmeleri takip etmesi, gökyüzüne olan ilgisiyle beslenerek zihninde oluşan fikir ve kurgulardan yarattığı “kendi evreni’’ Infinity isimli stantta sanat seyircisini de içine alıyor.

Tağcı yaptığı çalışmayı anlattı: “Kendimi bildiğimden beri sanat alanında attığım her adımın beni daha ileriye taşımasını, Türkiye ve memleketler arası sanat arenasında işlerimi sergilemeyi hayal ettim. Evvel hayal ediyor, gerçekleştiriyor, yeni hayaller peşinde koşmaya devam ediyorum. Ben bir hayal öğrencisiyim ve hayatım boyunca daima öğrenci olarak kalacağımı düşünüyorum. Bu stanttaki her bir işin seyirciye göre devamlılığı var. Fotoğrafların devamını yalnızca kendisine özel görmek isteyenleri sonsuz görsel ziyafete davet ediyorum’’ Çağlar Tağcı’nın Infinty isimli standı 30 Nisan tarihine kadar 13:00- 19:00 saatleri ortası Gama Arka Gallery’de izlenebilir.