Tarkan son halini paylaştı: Ormanlar hükümdarı Tarzan

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Tarkan son halini paylaştı: Ormanlar hükümdarı Tarzan Tarkan, pandemi niçiniyle değişen imajını toplumsal medya hesabından paylaştı. Sanatçı “Yakında Tarzan’dan Tarkan’a dönerim merak etmeyin” dedi.

Pandeminin başından bu yana ailesiyle Almanya’da olan Tarkan, toplumsal medyayı faal kullanan isimlerden.

Takipçilerine sık sık günlük hayatından kesitler sunan 48 yaşındaki sanatçı son olarak pandemi niçiniyle değişen imajını paylaştı.

“ORMANLAR HÜKÜMDARI TARZAN”

Tarkan “Ormanlar hükümdarı Tarzan. Single’ım fazlaca yakında sizlerle. Latife bi yana, pandemide saçlar çığrından çıktı bende. Fakat yakında Tarzan’dan Tarkan’a dönerim merak etmeyin. Ve de yeni müziklerle. Çok özledim” dedi.

CORONA KARARI: BİR MÜHLET DAHA KONSER VERMEYECEK

Her yıl Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da sevenleriyle buluşan sanatçı, pandemi niçiniyle sahnelere orta vermişti. Belli önlemlerle bir epey müzisyenin sahne almaya başlamasının akabinde Tarkan, hayranlarından kendisine gelen “konser” taleplerine cevap vermişti.

bir süre daha sahneye çıkmayacağını belirten Tarkan, mevzuyla ilgili şu tabirleri kullanmıştı:

“Sahniçin, sizlerden bu kadar farklı kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o hoş gücünüz olmadan ben ben üzere değilim. ‘Ee bu biçimde niye konser yapmıyorsun?’ diyenlerinizi duyuyorum. Pandemi…”

“Biliyorum; muhakkak önlem kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an lakin ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Zira biliyorum; biz bir ortaya geldik mi, koparız. Kimse tutamaz bizi. Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri… Ee kimseyi tehlikeye atmak istemem… Şu virüsü denetim altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı çok olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz… Sabredin inci tanelerim. Kavuşacağız kesinlikle, sabredin…”