Torrent: Vegas’ta olan Vegas’ta kalır

Gattuso

New member
Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, Yeni Malatyaspor maçının akabinde açıklamalarda bulundu.

Müsabakayı pahalandıran Domenec Torrent “İlk yarı hayal kırıklığı. Oyuncularıma birinci sefer ‘Hayal kırıklığı yaşıyorum’ dedim. Bu kabul edilebilir değil. İki aydır çalıştık fakat alanda birinci yarı bunlar yoktu. Zeki oyuncular oldukları için devrede söylemiş olduklerimi anladılar. İkinci yarı oynadığımız biçimde oynadık.” dedi.

“Arada bu biçimde şeyler oluyor”

Kerem Aktürkoğlu’nun oyundan çıktığı sırada kısa bir tartışma yaşadıklarının sorulması üzerine Domenec Torrent “Kerem Aktürkoğlu her maç oynuyor ve üstüne yük biniyor.. Nasıl hissettiğini sordum. Las Vegas’ta olduğu üzere, saha içerisinde olan, saha içerisinde kalır. Ortada bu biçimde şeyler oluyor, futbolun kesimi. ‘Sakin ol, epeyce uygun oynadın, aklında bu kalsın’ dedim.” açıklamasını yaptı.

Ne yaşandı?

Müsabakanın 84. dakikasında oyundan alınan genç futbolcu, bu karar karşısında sonlandı. Oyundan alınmasına kızan ulusal futbolcu, söylenerek geldiği saha kenarında Torrent’in kendisine sarılmasına karşın rahatsızlığını lisana getirip, morali bozuk bir biçimde yedek kulübesine gitti.

Öte yandan 84. dakikada oyundan alınan Kerem yerine ise Emre Kılınç oyuna dahil oldu.

“Büyüklerime saygısızlık yapmam”

Oyundan alındıktan daha sonra Domenec Torrent ile yaşadığı diyalog hakkında konuşan Kerem, “Fenerbahçe maçına ve bu maça sakat çıktım, tam iyileşmedim. Hocaya 70 dakika oynayabileceğimi söylemiş oldum. Şut çekmemem lazım. Ayağımı sordu, ‘Ağrım olmadı ancak o konumda şut çekmem lazım’ dedim. Ben büyüklerime terbiyesizlik yapmam. Ailemden terbiye aldım. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Aramız çok düzgün.” dedi.