Trabzonspor’da Avcı ve futbolculardan yeni yıl bildirisi

Gattuso

New member
Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı ve bordo-mavili futbolcular, 2022 yılı niçiniyle yayınlanan iletide taraftarların ve topluluğun yeni yılını kutladı.

Trabzonspor Kulübü toplumsal medya hesabında yeni yıla özel görüntü yayınladı. Taraftarlara seslenen Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı; yeni yıl bildirisinde, iyilik ve umut dolu, sağlıklı, bereketli ve barış ortasında fazlaca hoş bir yıl hayat diledi.

Sevdamız bir, dileklerimiz bir! 2022’de aynı aşk ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceğiz.
❤
💙
pic.twitter.com/lv2Si3tuo8

— Trabzonspor (@Trabzonspor) December 31, 2021

Trabzonspor’da gurur ve memnunlukla nazaranv yaptığı 415’inci günü olduğunu belirten Avcı, “Geldiğim gün söylemiş olduğim ‘Durgun denizleri değil, dalgalı denizleri seçtim’ tabiri, yaşadığımız muvaffakiyetler ve gelişen oyunumuzun yardımıyla inançlı bir limana dönüştü. Taraftarlarımızın oynadığımız oyuna ve elde ettiğimiz başarılara inanç duyması, bizimle birlikte savunma ve bizimle birlikte hamle yapması yeni yılda onlardan en büyük beklentimiz” diye konuştu.

“Stadımızı doldurmanızı bekliyorum”

Bordo mavili taraftarlarla birlikte daha kuvvetli olduklarını söyleyen Avcı, “Bu olumlu takviyelerini bize vermeye devam ettikçe biz de grubumuzla, idaremizle ve bütün çalışanlarımızla onları keyifli etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni yılın ülkemize ve bütün insanlığa sıhhat, huzur ve barış getirmesini diliyorum. Coğrafyamızın hoş insanlarının tutkularıyla, samimiyetleriyle ve müspet dayanaklarıyla yeni yılda stadımızı doldurmalarını bekliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun” sözlerini kullandı.

Trabzonsporlu futbolcular da yeni yıla özel hazırlanan görüntüde farklı lisanlarda taraftarlara seslendi. Bordo mavili oyunculardan Bakasetas, Erce Kardeşler, Nwakaeme, Serkan Asan, Berat Özdemir, Edgar Ie, Cornelius, Siopis, Djaniny, Hüseyin Türkmen, İsmail Köybaşı, Marek Hamsik, Muhammet Taha Zirve, Peres, Koita, Arda Akbulut, Abdülkadir Parmak, Yunus Mallı ve Ahmetcan Kaplan görüntülü iletide tüm Trabzonsporluların yeni yılını kutladı.