Trendyolmilla’nın İç Çamaşır Koleksiyonundan En Sevilen Kesimler

bencede

New member
Trendyolmilla’nın İç Çamaşır Koleksiyonundan En Sevilen Kesimler
Giyim konusundaki çeşitliliği ve uygun fiyatıyla hepimizin beğenisini kazanmış Trendyolmilla, iç çamaşır koleksiyonuyla da kalbimizi çalacak üzere duruyor. Seksi iç çamaşırlarından oluşan koleksiyonundan en beğenilenleri sizin bir ortaya getirdik. Gelin birlikte bakalım.

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.

1. Çok sevilen balenli sütyen ile başlayalım.

Dış giysi kadar iç giyside de şıklığından ödün vermeyi sevmiyorsan bu sütyeni buradan sepetine atabilirsin.

Göğüse takviye veren balenli yapısı yardımıyla duruşuna bayılacağına eminim.

Kullanıcı yorumu:

Tek sözle şahane 75 b giyiyorum ve sahiden epeyce güzel durdu, tam fotoğrafta göründüğü üzere muazzam bi modül.

2. Tezli bir kesim arayanları buraya alalım.

Giydiğin an kendini şahane hissedeceğin bu kesime muhakkak bir baht vermelisin.

Çeyiz alışverişinde olanlar fazlacatan sepetine attı bile!

Linki burada.

Beden seçimi yaparken aşağıdaki kullanıcı yorumunu dikkate almayı unutma!

Çok seksi bir body, olağanda 34 vücut giyiyorum lakin göğüslerim biraz büyük kalıyor small aldım ancak medium daha güzel olurmuş bir vücut büyük alınabilir.

3. Push-up dayanaklı bir grup arayanlara özel…

Açık renk iç çamaşırlarına göre modeliyle çok tezli bir ekip. Bilhassa sütyenin modeli yardımıyla dekolte kıyafetlerle rahatlıkla tercih edebilirsin.

Linkini buraya bıraktım.

Diğer renklerini merak edenler var ise buradan göz atabilir.

Çok şık ve şık, içi dolgulu, dolgusu kalın, ben 80b giyerken 85b aldım tam oldu. Tavsiye ederim. Fiyatına nazaran hayli şık ve kaliteli.

4. İç çamaşırında en sevdiğimiz renkler bir ortada..

Özellikle yaz aylarında bronz cilde epey yakışacak bir rengi olduğunu söyleyebiliriz. Sen de çamaşır çekmecene renk katmak istiyorsan bu kadrosu da düşünebilirsin.

Linki burada.

Tam vücudunuzu alın aslına bakarsan fazlaca şık ve hoş bir eser ben beğendim.

5. Leopar ayrıntılı bralet iç çamaşır çekmecesinde yerini alsın!

henüz her ölçüye harika ahenk sağlayacak bu biçimdesi hoş bir bralet sıkıntı bulunur benden söylemesi!

Buradan alabilirsin.

Aşırı hoş, 85 D kullanıyorum. Büyük göğüslülere de çok cuk oluyor. Xl aldım. Katiyen alın.

6. Bralet demişken sensiz olmaz alışılmış ki!

Hem rahatlığı birebir vakitte şıklığı tıpkı anda sunan bir bralet hepimizin dolabında bulunmalı.

Hatta tüm renkleri alınmalı! Linkini buraya bıraktım.

Diğer renklerine de buradan ulaşabilirsin.

Bayıldım rengi ve dokusu fazlaca hoş düşünmeden alın.

7. Bir tek ben bayılmış olamam dimi?

Sadeliğin şıklığını eminim hepimiz fazlaca seviyoruz. Duruşunun hoşluğuyla bu dantelli örme body bizden tam puan aldı.

Hemen almak isteyenleri buraya alalım.

8. Yumuşacık kumaşıyla sizi sarıp sarmalayacak
😍

Alt çamaşırıyla bir arada gelen babydoll, kumaşıyla ve duruşuyla satın alanları kendine hayran bırakmış.

Linkini buraya bıraktım.

Ürünü çoook beğendim yumuşak bi kumaşı var iyki almışım alt çamaşırıyla birlikte geliyo 168 uzunluk 58 kilo s aldım hoş oldu

9. Cut-Out detaylıyla dikkat çekiyor.

Seksi duruşu kadar kalitesiyle de şad edecek, cut-out ayrıntısıyla farklı kombinler yapabileceğin mükemmel bir modül.

Buradan alabilirsin.

10. Bordo rengini unuttum sanmayın.

İç çamaşırında en sevdiğimiz renklerden biri de emsalsiz bordo renk. Bu renk hoş ve seksi bir modelle de birleşince bu ekip ortaya çıkmış. Eee artık bize de almak düşüyor!

Pedsiz ve balenli yapısı yardımıyla severek kullanacağına eminim.

Hemen almak için tıktık.

Aşırı beğendim bence hiç düşünmeyin kalıbı başarılı ve kaliteli bir kadro.

11. Seksiliğin ön plana çıktığı bu grup, satın alanlardan tam puan almış.

Her bir ayrıntısıyla seksiliğini ön plana çıkarmaya yemin etmiş bu kadro, kalitesiyle de satın alanları çok etkilemiş.

Aşağıdaki kullanıcı yorumu bu durumu açıklayan en hoş örneklerden biri.

Linki burada.

İnanılmaz hoş bir takım! Helal olsun dedim, trendyol bu nasıl bir şey
😍
M aldım, aslına bakarsanız yanlardan ayarlanabilir olması avantajlı hale getiriyor,önerilir.

12. Satın alanların bayıldığı bir öbür grupla veda ediyoruz.

Yüksek puanlı, en epey tercih edilenlerden biri de bu grup. Halter yaka, biye ayrıntılı çok savlı…

Satın alan herkesi büyüleyen bu kadroya sen de bir baht vermek istersen linki burada.

Kullanıcı yorumu:

Bu fiyata bu biçimde bir kadro kusursuz yeni gelinler çeyizine hiç tereddütsüz alın aldırın :)Tam vücudunuzu tercih edebilirsiniz biroldukca markaya nazaran inanılmaz şık ve uygun fiyat teşekkürler Trendyol
🙂