Ünlü oyuncudan cinsel bağ itirafı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Ünlü oyuncudan cinsel bağ itirafı Will Smith, Jada Pinkett Smith ile çıkmaya başladıklarında 4 ay boyunca her gün birkaç kere içki içip seks yaptıklarını söylemiş oldu.

Will Smith, Jada Pinkett Smith ile olan bağlantısının başlangıcını kendi ismini taşıyan anılarında ve Oprah Winfrey’e verdiği bir röportajda ayrıntılandırdı.

Smith, salı günü yayınlanacak olan anılarında, “Dört ay boyunca her gün içtik ve her gün birfazlaca kere seks yaptık” diyor. Smith, Cuma günü yayınlanan Winfrey’in Apple TV+ programı “The Oprah Conversation”ın yeni kısmında yapıtından kısımları tartıştı.

“Kral Richard” oyuncusu, Aralık 1997’den beri evli olduğu Pinkett Smith ile olan dinamiği hakkında samimi bir biçimde konuştu.

Smith, Winfrey’e Pinkett Smith ile olan ilgisinin başlangıcından “O birinci günler mükemmeldi. niye devam edebildiğimizin ve niye hala birlikte olduğumuzun merkezi, ömrü boğmak değil. Sıkıntıların üstesinden gelme yeteneği üzere.”

Smith şunları ekledi: “Jada ile yaptığım keyifli ve verimli sohbeti ve kurduğum ilişkiyi öteki kimselerle yaşamadım.”

ŞİDDETSİZLİK MUAHEDESİ

Diğer bir kısımda de Pinkett Smith ve Smith, seslerini asla yükseltmemeye yahut birbirlerine şiddet uygulamamaya kelam verdikleri bağlarındaki en değerli andan bahsettiler.

Smith, evlenmedilk evvel bir konut partisinde, Pinkett Smith’in konukların önünde küfretmesi ve “Will, kapa çeneni” söylemiş olduğini ve akabinde yaptıkları konuşmayı anlatıyor:
“Jada, mutabakat bu. Babamın annemin yüzüne yumruk attığını izlediğim bir meskende büyüdüm. Benimle bu biçimde konuşmak zorunda kalırsan bir arada olamayız. Etkileşimlerimizde küfür kullanmayacağız. Sesimizi yükseltmeyeceğiz. Şiddete başvurmayacağız. Ben, yapamam.’”

Smith, kendisi ile tıpkı fikirde değilse aktristi ayrılmakla tehdit ettiğini söylemiş oldu. Smith, çiftin hiç bir vakit seslerini yükseltmediğini ve bağlantı kurslarına gittiklerini de kelamlarına ekledi.