Vedat Muriqi’nin eşinden itiraf: Ali Koç’un aklını okumak isterdim

Gattuso

New member
İtalya Serie A gruplarından Lazio forması giyen Vedat Muriqi, tatil için geldiği İstanbul’da Kanal D’de yayınlanan Çok Hoş Hareketler Bunlar isimli güldürü programına izleyici olarak katıldı.

Programın yayınlanan yeni kısmında Eser Yenenler ile bir süre sohbet eden Kosovalı futbolcu, transfer için mi İstanbul’da olduğu sorularına net bir karşılık verdi. Vedat Muriqi, “Tatil için buradayız” diyerek argümanları geçiştirdi.

İstanbul’u ailece epey sevdiklerinin altını çizen tecrübeli golcü, “Tatil için buradayız. Öncelikle bunu söyleyeyim. Bu hoş kentte olduğumuz için epey memnunuz. Biz ailece burayı fazlaca sevdik, epeyce da seviyoruz. Her seferinde 1-2 gün müsaade bulunmasına karşın buralara gelmeye çalışıyoruz en azından. Program epeyce ağır. Tatile geldim” tabirlerini kullandı.

Vedat Muriqi’nin akabinde kelamı alan eşi Edibe Muriqi ise, İtalya’da hiç keyifli olmadığını ve İstanbul’a geri dönmek istediğini söz etti. Edibe Muriqi ayrıyeten ‘Kimin aklını okumak isterdin?’ sorusuna Ali Koç cevabını verdi.

Edibe Muriqi, “Valla Vedat’dan özel istek var. ‘Sakın en eline mikrofonu alma’ dedi. ‘Beni o denli bir durumlara sokuyorsun ki ortasından çıkamıyorum’ diyor. Ben açıkçası Ali Koç’un aklını okumak isterdim. Roma’da asla şad değilim. Alışılmış ki İstanbul’a dönmek isterim” biçimine konuştu.