Volkan Demirel’den Fenerbahçe’ye veda iletisi

Gattuso

New member
Toplumsal medya hesabından bir bildiri paylaşan Volkan Demirel, “20 yaşında meczup dolu bir genç olarak girdiğim kapıdan, bugün 40 yaşında bir adam olarak çıkıyorum.” tabirlerini kullandı.

Tek başına çaba etme vaktinin geldiğini vurgulayan Volkan Demirel şu sözleri kullandı:

“Yaşım kaç olursa olsun bu benim için hiç kolay değil. Zira burada yalnızca ömrümün yarısı geçmedi, bu bayrak altındayken aşık oldum, hoş bir yuva kurdum, çocuklarımı bu bayrak altında kucağıma aldım.

Kazanmanın, sevilmenin, savaşmanın, gururun, tutkunun ne olduğunu öğrendim. Omuzlarımda taşıdığım yük, dev bir çınarın ve ona gönülden bağlı milyonların sorumluluğuydu. O güçle daima bir arada dimdik ayakta durduk, yıkılmadık ve kazandık.

Bu yüzden kolay değil size veda etmek lakin daha kuvvetli olmak istiyorsam, bu ülkenin futbolunda hayal ettiğim üzere biri olmak istiyorsam, artık dışarı çıkma ve orada tek başıma çaba etme vakti.

Şayet uçmak istiyorsan yuvadan atlamaya da cüretin olmalı. Bugüne kadar benim üzerimde emeği olan herkese ve her bir Fenerbahçe ferdine epeyce teşekkür ederim. Uygun ki Fenerbahçe.”

TEŞEKKÜRLER pic.twitter.com/ISuCUf4Khw

— Volkan Demirel (@1VolkanDEMIREL) July 14, 2021