Zoë Kravitz’den özel ömrü ile ilgili samimi açıklamalar

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Zoë Kravitz’den özel ömrü ile ilgili samimi açıklamalar Zoë Kravitz, iki yıllık evliliğin akabinde geçtiğimiz ağustos ayında Karl Glusman ile yollarını ayırmıştı. Hatta Kratiz, son vakit içinderda Channing Tatum ile de memnunluk pozları veriyor. Kravitz, Elle mecmuasına verdiği röportajda eski kocasının, kalbinde hâlâ farklı bir yere sahip olduğunu belirtirken aileden gelen ünü ve oyunculuk mesleği ile ilgili de samimi açıklamalar yapıyor.

Lenny Kravitz’in kızı Zoë Kravitz son vakit içinderda Big Little Lies, Fantastik Canavarlar ve The Batman ile yıldızı parlayan isimler içinde yer alırken özel ömrüyle da dikkat çekiyor.

Kravitz, Elle mecmuasına röportaj verirken Karl Glusman ile ayrılmış bulunmasına karşın eski kocasını “inanılmaz bir insan” olarak tanımlıyor.

Oyuncu, yeni erkek arkadaşı Channing Tatum’un projesi Magic Mike için ise şunları söylemiş oldu: “Çalışmasına baktığımda ve Magic Mike ve canlı gösteri hakkında konuşmasını duyduğumda, onun bir feminist olduğunu düşündüm. Ve onu daha evvel karanlık birini oynarken gördüğümüzü sanmıyorum. Bunu görmek beni heyecanlandırıyor.”

Zoe Kravitz ve ayrıldığı eşi Karl Glusman…

“MACERALARA ATILMAK, EĞLENCELİ GECELER GEÇİRMEK İSTİYORUM”

Tatum ile ilgisi devam eden yıldız anne olmakla ilgili niyetlerini de tüm açıklığıyla söz etti: “Jinekologum ‘Yumurtalarınızı dondurmak ister misiniz?’ dedi. Ben de, ‘Bunu düşünmemiştim bile’ dedim. Ancak belli bir vakte kadar çocuk sahibi olma konusunda baskı hissetmiyorum. ’30 yaşındasın. Sen bir yetişkinsin. Artık çocuk sahibi olman ve eğlenmeyi bırakman gerekiyor’ fikri… Bunu bir saniyeliğine düşündüm. Artık dışarı çıkmıyorum ve yalnızca kızarmış tavuk yapıyorum… Ancak ben hâlâ maceralara atılmak, eğlenceli geceler geçirmek ve güneşin doğuşunu görmek istiyorum.”

“ONLARIN ÇOCUĞU OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM”

Lisa Bonet ve Lenny Kravitz’in kızı olan Zoe, aileden gelen bu ün ile ilgili de konuştu: “Soyadımla bir arada gelenler konusunda biraz utanç vardı. Beşerler her vakit, şayet bir iş bulursam, bunun niçininin bu olduğunu var iseyacaktı. Bu zordu. Lakin inanılmaz ayrıcalıklıydım. Kolaylıkla bir menajer buldum. Odaya girmeme yardım etmemiş üzere davranmayacağım. Lakin fazlaca çalıştığımı da söyleyebilirim. Ve bunun, ailemin kim olduğuyla hiç bir ilgisi yoktu. Sevdiğim içindi. Geldiğim yerle gurur duyuyorum. Mükemmeller. Onların çocuğu olduğum için minnettarım.”

Zoe ayrıyeten Met Gala’da metal file bir Saint Laurent elbisesi giydiği için sert tenkitler almıştı. Tenkitler ve troll yorumlarından daha sonra Instagram’da paylaşımlarını silmiş ve toplumsal medyaya orta vermişti. Kravitz, yaşadığı durumu ise şu biçimde anlatıyor: “İnsanların bir ünlüyü, güya insan değilmişçesine eleştirmesi mecnunluk. Ben bir beşerim. Kendimi savunmak istiyorum.”