Ahmet Işık Çebi’den ‘istifa’ kelamları: Haklı öne sürülen sebebi var ise…

Gattuso

New member
Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Giresunspor’a 4-0 kaybettikleri maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Çebi, Sergen Yalçın’ın “Topluluğa fazlaca ziyan vermek istemiyorum. Liderle konuşacağım.” kelamlarına “Sergen Yalçın’ı dinledikten daha sonra gereken her neyse onu yaparız.” cevabını verdi.

İşte Ahmet Parıltı Çebi’nin açıklamaları;

“Biz nereden düştüysek oradan kalkarız. Bu bir tabana vurmadır. Tabana vurmanın kararınu da lehte faydalarını vakit ortasında goreceğiz. Tahlil götüreceğiz. Çözümsüzlük varmış üzere gösterenlere; hayır, biz geldik biroldukca sorunu çözdük. Bu da çözülecek problemlerden biri.”

“Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak. Bütün topluluğa bu meselelerin hepsini çözmeye hazır olduğumuzu söylüyorum. Çok yakında sıkıntıları çözeceğiz. Bu ekip geçen sene nereden nereye geldi. Biz bu meseleleri bir daha çözeceğiz!”

“Atamaları yapanlar birebir başta. TFF’ye buradan sesleniyorum, MHK’ye de. Bize yemin ettiniz, düzelteceğiz dediniz lakin düzeltemediniz. Ya beceremediniz ya niyetiniz makûs. Gerekeni yapın, yapamıyorsanız size vermiş olduğumuz güzel görü bu gece bitmiştir.”

İstifa hakkında gelen bir soru üzerine Ahmet Işık Çebi: “Eğer haklı münasebetleri var ise, söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edecek bir anlayış bakılırsabilirsem ben onunla yola devam etmeyi tercih ederim.” dedi.