Akrep Nalan’dan sıhhat durumuyla ilgili açıklama

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Akrep Nalan’dan sıhhat durumuyla ilgili açıklama Bodrum’da yaşayan ve dört gün evvel rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Akrep Nalan, sıhhat durumuyla ilgili SÖZCÜ’ye konuştu. Sanatçı, “Sıkıntılı günler geçirdim, fazlaca şükür güzele gidiyorum. bu biçimde bir günde insan ne kadar epey sevildiğini daha yeterli anlıyor. Bir hafta daha müşahede altında kaldıktan daha sonra taburcu olacağım” dedi.

Bodrum’da hayat arkadaşı Alişan Çiçek ile yaşayan ve dört gün evvel rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınan Akrep Nalan lakaplı sanatçı Füsun Nalan Açın (67) sıhhatiyle ilgili SÖZCÜ’ye konuştu.

“İNSAN BU TÜRLÜ GÜNLERDE NE KADAR SEVİLDİĞİNİ DAHA YETERLİ ANLIYOR”

Akrep Nalan hastaneye yattığı günden bu yana analiz ve tedavilerinin devam ettiğini belirterek “Tabii insanın yaşı biraz ilerleyince kimi sıhhat meseleleri yaşanıyor. Kilolu olmam niçiniyle damar yolunu bulmakta kuvvetlik çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Analizlerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Artık kendimi daha güzel hissediyorum. Bu ortada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına ileti yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan bu biçimde günlerde ne kadar sevildiğini daha düzgün anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese epey teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akrep Nalan-Alişan Çiçek

“BİR HAFTA DAHA MÜŞAHEDE ALTINDA KALACAĞIM”

Akrep Nalan bir hafta daha hastanede kalacağını söz ederek “Doktorlarım ne söylerse ona uyuyorum. Bir hafta daha hastanede kalacağım. Ayrıyeten dün yazdığım bildiride, eşe, dosta, ilgilenenlere ve merak edenlere, ‘geliyor gelmekte olan’ derken, umutla beklediğim sağlıklı ve sevinçli günleri kastetmiştim. Yani özetlemek gerekirsesı asayiş berkemal” dedi.

Akrep Nalan’ın dün toplumsal medya hesabından yaptığı bu açıklama hayranlarını endişelendirmişti.