Ali Koç’tan Trabzonspor’a gönderme: Artık unutun ve hazmedin

Gattuso

New member
Fenerbahçe Lideri Ali Koç, beraat sonucu onanan eski lider Aziz Yıldırım’ın davasının akabinde kulüp televizyonunda kıymetli açıklamalar yaptı. Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektubu için teşekkür etti. Koç, Trabzonspor’a ikazda bulundu.

“Helalleşme diyorum”

“Benim dediğim hesap vakti, yalnızca finansal açıdan değil, manevi açıdan ki bu daha da kıymetli. Biz, bunun peşinden koşmazsak sorumsuz davranmış oluruz. Ben buna helalleşme diyorum.

“Allah’ınızı severseniz vazgeçin”

UEFA’nın sonucunı ülkemizin federasyonu verdirtti. Trabzonspor topluluğuna sesleniyorum. Allah’ınızı severseniz, UEFA şunu verdi bunu verdi demeyin. Hiç inandırıcılığınız yok. Daha da zahmete girersiniz.

“Satır ortalarında kıymetli iletiler var”

Biz mektup yazdık Cumhurbaşkanımıza, bu sürecin 10. yılında. Kendisi de sağ olsunlar mektubumuza yanıt verdiler. O mektupta da fazlaca değerli ve bedelli kelamlar yer almaktadır. Satır ortalarında hayli kıymetli iletiler var.

“Gerekeni yapacağız”

Zararlarımızın tazmini için gereken her neyse yapacağız. Yok ‘O kupa bizim, bu kupa bizim’, unutun.

“Artık bunları geçelim”

Bu kupa bizimdir, esasen bizimdi ve bizimle de kalacak. Artık bunları geçelim. Futbol bir oyun, daha fazla gençlerimize ziyan vermeyelim, sorumlu davranalım, hazmedelim ve hayatımıza devam edelim.”