Ayaklarınızı Sonbahar ve Kışa Hazırlayacak Ayakkabılar

bencede

New member
Ayaklarınızı Sonbahar ve Kışa Hazırlayacak Ayakkabılar
Mevsim değişti, yeni dönem alışverişleri başladı! Sonbaharın favori ayakkabı modelleri sneakerlar, loaferlar kombinlerde yerini aldı. Sonbahar ve kış kombinlerine fazlaca yakışacak, üslubuna en uygun olanı seçebileceğin birbirinden şık ve konforlu ayakkabıları senin için derledim. Kombinini tamamlarken ayaklarını da üşütmeyecek ayakkabılara göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. Puma’nın en sevilen modellerinden biriyle başalayalım…

hiç bir vakit modası geçmeyen bilhassa ilkbahar ve sonbahar kombinlerinin vazgeçilmezi olan beyaz sneakerlar her dolapta bulunması gereken ayakkabı modellerinden.

Puma’nın hayli satan Skye Clean modeline buradan göz atabilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Hem hoş hem fazlaca rahat bir ayakkabı. Tam numaramı aldım, içi yumuşak ve ayağım tam oturdu. Kendi numaranızı alabilirsiniz. Kullanışlı bir ayakkabı ve fazlaca tatlı duruyor. Kargolama da çok özenliydi.

2. Bershka’nın bu sneaker modeli casual kombinlere epey yakışıyor

Bershka’nın casual kombinlere epey yakışan bu platform taban sneaker modeli minimal bilgileriyla ayakta şık bir duruş sağlıyor.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok kaliteli epeyce rahat bir ayakkabı. Ayakta duruşu hayli hoş. Paketlenmesi de fazlaca hoştu, meselesiz geldi. Kendi numaranızın bir numara küçüğünü alabilirsiniz.

3. Hotiç’in bu yüksek taban sneaker modeli, usulüyle dikkat çekenlerin favorisi olacak türden

Dikkat çekmeyi sevenlerin b ayılarak kullanacağı bu model yüksek taban dizaynının yanı sıra yavaşça yapısıyla da ekstra rahatlık sunuyor. Ben rengine de bayıldım!

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Ayağımıza kadar gelen kalite! Teşekkürler Hotiç, teşekkürler Trendyol!

4. Hem stilinden hem konforundan ödün vermeyenlerdensen…

Tonny Black outdoor modellerle daima gözümüze çarpıyor. Daha evvel bu modelei bot versiyonu hayli sevilmiş ve tercih edilmişti. Ben de geçen yıl alıp bilhassa hafta sonu aktivitelerinde ve kamplarda çoğunlukla giymiştim. Ben bu rengine bayıldım lakin dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: İnanılmaz rahat bir eser. Beklediğimden hoş geldi. Fiyatına göre hayli kaliteli! Yorumları okuyup bir numara büyük almıştım, tam oldu. Severek kullanacağım.

5. Sonbaharın en sevilen ayakkabı modellerinden biri de loafer…

Lofer ayakkabılar sonbahara en uygun ayakkabı modellerinden. College style modasıyla trendlerde kalmaya devam eden loafer ayakkabılar hem günlük kombinlerde birebir vakitte iş kombinlerinde epeyce tercih ediliyor.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok hoş bir eser, katiyen alın!

6. Smart casual kombinlere şıklık katan bootieler…

Sonbahar/kış döneminin smart casual kombinlerinde fazlaca tercih edilen bootieler bilhassa elbiseler ve eteklerle kusursuz duruyor.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok rahat bir eser, ayakta epeyce şık duruyor.

7. Günlük botlarda köşeli kalıplar son periyodun trendlerinden…

Hem günlük kombinler de birebir vakitte iş kombinlerinde hayli tercih edilen bu günlük botlarda köşeli kalıplar epeyce sevildi. Ben nude rengine bayıldım, epeyce şık görünüyor. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok hoş bir bot. Tam bir fiyat performans kalitesi. 37 numara giyiyorum; kendi numaramı aldım, çok güzel oldu. Çok da şık duruyor. nazarann herkes epeyce beğendi.

8. Biroldukça kombinin tamamlayıcısı olan postal modeller de modası hiç geçemeyenlerden…

Benim de kombinlerimde sıkça yer verdiğim, biçimine ve rahatlığına bayıldığım ayakkabı modellerinden biri de postal botlar. Bağcıklarının yanı sıra yan fermuara da sahip olması niçiniyle kullanım kolaylığı da sağlıyor. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Bayıldım ya! Beklediğimden kat kat hoş geldi. Çok kaliteli ve şık duruyor. Teşekkür ederim.

9. Bershka’nın bu kauçuk taban botları hem fazlaca üslup birebir vakitte hayli rahat

Elastik yan bantları yardımıyla kullanım kolaylığı sağlayan bu Bershka botlar, şeklinin ve rahatlığının yanı sıra kauçuk taban yapısı yardımıyla ıslak tabanlarda de kaymıyor.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Tek sözle harika! Ayakta duruşu inanılmaz. Tam vücut alabilirsiniz.

10. Western çizmeler sonbahar/kış döneminin şayet olmazsa olmazlarından

Skinny jeanlerle, eteklerle, elbiselerle kusursuz duran Western çizmeler hiç bir vakit trendlerden düşmeyen vakitsiz eserlerden. Ben bilhassa süet oluşuna ve rengine bayıldım. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: çok kaliteli ve hoş bir çizme, tam kalıp.

11. Bohem şekil kombinlerinin favori tamamlayıcısı vintage modeller…

Tabii ki birfazlaca kombine yakışacak bir bot modeli ancak ben bilhassa pazen etekler ve elbiselerle, son periyodun favorisi patchwork dizaynlarla fazlaca yakıştırıyorum bu stil botları. Denim etkeklerle kombinlenen açık renkli trikolarla da bambaşka bir şekil yaratıyor.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok beğendim, epey beğenilen duruyor ayakta. Tam numaranızı alabilirsiniz.

12. Son olarak bu kalın taban çizmelerden bahsetmemek olmaz…

Oval burunlu ve kalın tabanlı bu çizmeler son periyodu favori ayakkabı modellerinden. Eteklere ve elbiselere de fazlaca yakışıyor olsa da en hoş kombinler taytla yapılıyor bence. Aman, Nükhet Duru duymasın.
🙂

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Alın, aldırın. Çok rahat ve şık duruyor ayakta. Bu fiyata epeyce iyi!

Senin için seçtiğim farklı ayakkabı modellerine de buradan göz atabilirsin.