Ben Affleck, Jennifer Garner ile evliliği için “tuzak gibiydi” dedi, Jennifer Lopez sonlandı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Ben Affleck, Jennifer Garner ile evliliği için “tuzak gibiydi” dedi, Jennifer Lopez sonlandı Ben Affleck, katıldığı bir programda Jennifer Garner ile evliliği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Affleck, 13 yıl süren evliliği için “tuzağa düşmüş üzere hissediyordum” diyince, yalnızca toplumsal medyadan sert tenkitlerin gayesi olmadı, hem de Jennifer Lopez’i de sinirlendirdi.

17 yıl daha sonra Hollywood’un unutulmaz çifti bir daha bir ortaya geldi. “Bennifer”, 17 yıllık ayrlığa son verdi lakin Affleck’in yaptığı son açıklamalar reaksiyon çekerken, sevgilisi JLo’yu da kızdırdı.

Howard Stern’e konuk olan Ben Affleck, Garner ile evliliği hakkında konuştu ve “2015’te ayrılmasaydık muhtemelen hâlâ içiyor olurdum” dedi.
Affleck, Stern’e “İçmeye başlamamın bir sebebi de buydu. Zira tuzağa düştüm.”

ÇOCUKLARIM YÜZÜNDEN GİDEMEDİM VE İÇTİM

Jennifer Garner ve Ben Affleck, 10. yıl dönümlerinden bir gün daha sonra ayrıldıklarını deklare etti ve boşanma davası açmaları neredeyse iki yıl sürdü.

Affleck, kendisinin ve Garner’ın ailelerini bir ortada tutmak için çaba ettiğini de söylemiş oldu: “Sevdiğim ve hürmet duyduğum lakin artık evli kalmamam gereken biriyle yürümeyen bir evliliğimiz oldu. Nihayetinde denedik. Denedik, zira çocuklarımız vardı.”

Akademi Ödüllü oyuncu, alkol bağımlılığıyla uğraşı hakkında da açıklamalarda yaptı: “Çocuklarım yüzünden gidemedim fakat memnun değildim. Yaptığım şey, bir şişe viski içip kanepede uyuyakalmaktı ve bunun tahlil olmadığı ortaya çıktı.”

TOPLUMSAL MEDYADA YERDEN YERE VURULDU

Affleck’in açıklamaları toplumsal medyada reaksiyonlara niye oldu. Bir kullanıcı Affleck’in bağımlılığı için Garner’ı suçladığını yazarken, öbür bir kullanıcı da “Ben Affleck ve Jennifer Garner 2015’te ayrıldı ve Garner 2018’de onu rehabilitasyona gdolayırken görüldü. Onu suçlama” yazdı.

Bir Twitter kullanıcısı şunları söylemiş oldu: “İçki probleminin senden kaynaklandığını kabul edemiyorsan, bir daha de bir içki sorunun var. Jennifer Garner, Ben Affleck’i içki içmeye zorlamadı, fakat onu rehabilitasyona götürerek muhtemelen ömrünü kurtardı.”

Bir diğeri da “İçki sorunu için karısını (Jennifer Garner) suçlayan Ben Affleck bana onun hakkında bilmem gereken her şeyi anlatıyor” dedi.

JENNIFER LOPEZ DE SONLANDI

Lopez ve Affleck, 17 yıldan daha sonra bir ortaya geldi.

Ben Affleck’e yalnızca toplumsal medyadan reaksiyon gelmedi. Cümbüş dünyasından haberler paylaşan web sitesi Pagesix’de yer alan habere göre; ikili yakın bir kaynak, açıklamalardan Jennifer Lopez’in de üzgün olduğunu söylüyor: “Lopez sonlandı. Onunla çıktığı için bu işin içine giriyor. Buna sürüklenmek istemiyor. Ayrıyeten Jennifer Garner ile de tanıştı. Onu ve Ben’in çocuklarını tanımaya çalışıyor.”

Lopez’in çocukları ve Affleck’in çocukları birlikte vakit geçiriyorlar ve hatta Garner, Affleck ve Lopez, geçtiğimiz Cadılar Bayramı’nda çocuklarıyla beraberydiler.