Bodrum Antik Tiyatro’da Candan Erçetin rüzgarı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Bodrum Antik Tiyatro’da Candan Erçetin rüzgarı Sevilen sanatçı Candan Erçetin Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Antik Tiyatro’da sahne aldı. Konserin açılışını ”Parçalandım” müziği ile yapan hoş sanatçı, müzik sonunda ”Son iki konserimizden biri, 1 yıl evvel bir daha Bodrum’daydı. Ve bu mühlet ortasında biz de kesim parça olup dağıldık.

Bu yüzden geceye ‘Parçalandım’ müziği ile başlamak istedik. zatenız bütün ülke ve dünya tıpkı ruh halini paylaştık. Geçen yılı hatırlayın, çabucak hemen aşı yoktu, daha ürkek bir hal içerisindeydik. Sizlere hüzünlü anları bir daha hatırlatmak istemiyorum. Kayıplarımız oldu, yitirdiklerimiz oldu. Lakin hayat devam ediyor. Elimizden geldiğince tamir edeceğiz elbette” diyerek “Kırık Kalpler Durağı”nı seslendirdi.

GELENEK BOZULMADI

Konserinin birinci kısmında siyah bir sahne kıyafeti yeğleyen hoş sanatçı Candan Erçetin, konserinin ikinci kısmında ise turuncu renkli bir kıyafet tercih etti. Geleneği bozmayarak mükemmel gecenin ikinci kısmını çıplak ayakla tamamlayan Erçetin, bitmek tükenmek bilmeyen gücü ile büyük alkış aldı.

Pandemi’nin hemilk öncesinde müzikseverlerle buluşturduğu ”İyi Ki” müziğinin kendileri için bu devrin anısı olarak kaldığını da tabir eden başarılı sanatçı ”Artık canı gönülden Âlâ ki demek istiyoruz. Umarım bundan daha sonra geçireceğimiz tüm vakit içinder bol müzikli, sağlıklı ve afiyetli olur.” kelamlarından daha sonra bu özel yapıtı Bodrumlu müzikseverler için seslendirdi.

2 saat 20 dakika süren konserini Balkan ezgileri ile noktalayan Candan Erçetin, seyircilerin alkış ve tezahüratları eşliğinde sahneye geri dönerek Bodrum Antik Tiyatro’da iz bırakan bir finale imza attı.