Britney Spears ailesine ateş püskürdü

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Britney Spears ailesine ateş püskürdü Uzun vakittir vasilik davasıyla sık sık gündeme gelen Britney Spears, babasının vasiliğinden kurtulmanın tadını çıkarırken geçmişle de hesaplaşmaya devam ediyor. Ünlü yıldız, Instagram’da yaptığı son paylaşımda geçmişte onu desteklemeyen, yardım etmeyen ailesine ateş püskürdü.

Geçtiğimiz günlerde yıllardır süren vasilik davasında büyük bir adım atıp babasının vasiliğinden kurtulan Britney Spears’ın savaşı çabucak hemen bitmedi. Vasiliğin büsbütün sona ermesi ve özgürlüğüne kavuşmak için gün sayan müzikçi, bir yandan da geçmişiyle yüzleşiyor.

Spears, babasının vasiliği boyunca yaşadıklarına ailenin öbür üyelerinin gözlerini yummasını toplumsal medyaya taşıdı.

Dünyaca ünlü müzikçi Instagram’da bir fotoğraf paylaşarak şu satırlara yer verdi: “Bu fotoğraf benim için her şey!!! Ağlama isteği uyandırıyor… İlahi bayan kardeşini kurtarıyor!!!! Kendini fazlaca küçük hissettiren bir meskende yaşayan arkadaşın var ise… Arabası yok … Telefonu yok… Mahremiyeti ismine kapısı yok ve haftanın 7 günü günde 10 saat çalışmak ve haftada tonlarca kan vermek zorundaysa gidip arkadaşını almanı ve onu oradan defolup götürmeni şiddetle tavsiye ederim !!!!! ‘Üzgünüm, vasilik’ üzere şeyler söyleyen ailem gibiyseniz… her neyse ki ömrümü değiştirmeye yardımcı olan kusursuz avukatım Mathew Rosengart buldum!!!!”

YAKIN VAKTE KADAR HEPSİ SESSİZ KALDI

Spears, senelerca ailesi yaşadıklarına sessiz kaldığı için tüm bireyleri gaye aldı.

Spears’ın annesi Lynne Spears, kızının mahkemede özgürlüğünü savundu, lakin 2019’da başlatılan #FreeBritney hareketine kadar sessiz kalmıştı.

Ağabeyi Bryan Spears ise Temmuz 2020’deki podcast röportajında vasiliğin ailesi için “harika bir şey” olarak nitelemişti.

Britney’nin küçük kız kardeşi Jamie Lynn Spears, haziran ayı sonlarında bir dizi duygusal Instagram görüntüsünde Britney’i desteklediğini söylemiş oldu. Sessiz kaldığı için reaksiyonla karşılaştıktan daha sonra, “Vasiliği bitmiş olduriyorsa ya da memnun olmak için öteki ne yapmak istiyorsa, bunu destekliyorum” dedi.

2008’de vasiliği ele geçiren Jamie Spears, bunun devam etmesi için senelerca direndi. Ağustos 2020’de Jamie, The Post ile yaptığı röportajda Britney’nin destekçilerini “komplo teorisyenleri” olarak isimlendirdi.

Fakat Britney, #FreeBritney hareketinin kurtuluşunda epeyce kıymetli bir rol oynadığına inanıyor.

Spears artık vasiliğin büsbütün sona ermesi için çaba ediyor.