Burak Sergen’in uğradığı ihanette şoke eden detaylar! ‘İşin ortasında hemşiresi de var’

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Burak Sergen’in uğradığı ihanette şoke eden detaylar! ‘İşin ortasında hemşiresi de var’ Oyuncu Burak Sergen’e eşi Nihan Ünsal’ın ihanet ettiği ortaya çıkmıştı. Burak Sergen’in “Beni aldattı” dediği Nihan Ünsal’ın sevgilisi Özer Kaçmaz’ın eşi konuştu. Kaçmaz’ın eşi, “İzmir’de komşumuzdu, eşimi Burak Sergen’le karı-koca ilgisi olmadığını söyleyip ayartmış. Eski dediği fotoğraflar da yeni. Burak Sergen’in hemşiresi de işin ortasında… Çok berbat olaylar var” dedi.

‘Sadakatsiz’ dizisinin ‘Haluk kuvvetli’sü Burak Sergen, 46 gün corona virüsü tedavisi gördükten daha sonra taburcu olur olmaz 2 yıllık nişanlısı Nihan Ünsal ile evlenmişti. 4 Haziran’da kıyılan nikahtan daha sonra Sergen, “beraber sonuna kadar gideceğim insanı buldum” demişti. Lakin sinema ve dizi senaryolarını aratmayan bir olay patlak verdi.

Ünsal’ın iş insanı Özer Kaçmaz’la sevgili olduğu ortaya çıktı, ihanetin uzunluk boy fotoğrafları yayınlandı. Kaçmaz ile Ünsal, havalimanı ve bir AVM’de el ele görüntülendi. İhanetle sarsılan Sergen, çabucak boşanma davası açtı. Ünsal ise Kaçmaz’la el ele çekilen fotoğraflarının eski olduğunu, rastgele bir ihanet hadisesinin yaşanmadığını savundu.

“ÖZER’İ AYARTMIŞ”

Özer Kaçmaz’ın iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu, tv100’e açıklamalarda bulundu:

“Özer Kaçmaz’la 2018’de boşandık, daha sonra bir daha barıştık ve tıpkı meskende yaşamaya başladık. Bu bayan annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Özer’le kavgamız daha sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu bayan eşimi (Özer Kaçmaz) ‘Ben seni evvelden beri epeyce beğeniyordum’ deyip ayartmış. Konuta girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilgisi yaşamadığına, iki arkadaş üzere olduklarına eşimi ikna etmiş.”

“ŞAHİTLİK YAPMAYA HAZIRIM”

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal’ın fotoğraflarının eski değil, yeni çekildiğini belirten Züleyha Şehitoğlu şöyleki devam etti:

“O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu bayan da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin ortasında. Eşim saftır, bu bayanın kendisine aşık olduğuna inanmış lakin artık her şeyi gördü. Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım.”

EVVEL BOŞANMA daha sonra ÖNLEM DAVASI

Boşanma davası açan Burak Sergen artık de eşi hakkında uzaklaştırma sonucu aldırdı. Nihan Ünsal, Burak Sergen’e rastgele bir bağlantı aracı ile ulaşamayacak, konutuna ve çalışma alanı olan setlere yaklaşamayacak.