Ece Erken’den Nihat Doğan ve Seyhan Soylu hakkında hata duyurusu

BordoBereli

Genel Mod
Global Mod
Geçen hafta eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden sunucu Ece Erken, olayla ilgili yorum yapan Nihat Doğan ve Seyhan Soylu hakkında hata duyurusunda bulundu.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski yöneticisi, sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ortağı olduğu yerde uğradığı silahlı akın kararı hayatını yitirdi. Olayın akabinde Nihat Doğan ve Sisi lakaplı Seyhan Soylu kimi açıklamalarda bulundu.

Nihat Doğan “Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin ortasında? Kocam bu yüzden öldürüldü de… Kaç para için kocan öldürüldü Ece? Birtakım bayanlar kimi erkeklere uğursuz gelebilir. Adaletli olun. Metres ömrü yaşadı daha sonradan boşattırdı da aldı, doğrusu bu” dedi.

Seyhan Soylu ise, “Şafak daha Ece ile evlenmemişti. Benan Hanım’la da boşanmamışlardı çabucak hemen. Şafak’ın uydurma bir evrak göstererek Ece’yi kandırma süreci vardı boşanma davası ile ilgili. Herkes hatırlar. Bana dedi ki; ‘İçimde bir his var, kara bulutlar var. Hiç içimden gelmiyor. Eşimden de boşanmak istemiyorum. Ece’nin ısrarı olmamış olsa. Çocuklarımdan ayrılmak istemiyorum. Benan da üzerime epey geliyor Seyhan bana akıl ver lütfen’ dedi. Kara bulutların dolaşacağını ve iki yakamın da bir ortaya gelmeyeceğini de söylemiş oldu. Delilleriyle ses kayıtlarıyla bunu dinleteceğim size. Ve Şafak bana dedi ki o devirde birtakım şeyleri kardeşimin üzerine yaptığım için kıyamet koptu dedi. Ateşe düştüm ben dedi” formunda konuştu.

Ece Erken, Seyhan Soylu ve Nihat Doğan hakkında temelsiz tezlerde bulundukları nedeni öne sürülerek hata duyurusunda bulundu. Sabah’ta yer alan habere bakılırsa, Erken, “Acım büyük. Hakkımda ‘Öldürüleceğini biliyordu, servete konmak için yaptı’ deniliyor. Bana hakaret ediyorlar” diyerek kabahat duyurusunda bulundu.