Erol Bulut: Gerçekleri burada açıklamak istemiyorum

Gattuso

New member
Spor Toto Üstün Lig’in 36. haftasında Gaziantep FK ile Yukatel Kayserispor kozlarını paylaştı. Kuvvetli maçta alandan 1-1 birliktelikle ayrılarak puanını 43’e yükselten Gaziantep FK ligde kalmayı garantiledi.

Kritik maçın akabinde açıklamalarda bulunan Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, güçlü ve gerilimli bir maç oynadıklarını ve ligde kaldıkları için keyifli olduklarını söylemiş oldu.

Devre içinden transfer yapamadıklarına dikkat çeken Bulut, “Bugün bir puan aldık fakat keyifli değiliz. Bulunduğumuz pozisyondan daha güzelini hak ettik. İstediğimiz puanları alamadık. Bu duruma nasıl biz getirdiysek bu durumdan çıkarmak da bizim nazaranvimiz. Taraftar olağan olarak reaksiyon gösterecek. Taraftardan daha öbür şeyler beklerdim. Bugün kadronun yanında olabilirlerdi. niye bağırdıklarını âlâ biliyorum. En azından futbolculara sahip çıksaydılar. Dönem başında yaptığımız transferlerden kimileri olumlu reaksiyon verdi. Her transfer istediğimiz üzere olmadı. Devre içinde bu kadro hiç transfer yapmadı. Bu hususta epey şey konuşabilirim lakin yeri değil. Gerçekleri burada açıklamak istemiyorum. 2-3 transfer istediğimi açıklamıştık lakin olmadı. Transferi yapanların hangi durumda olduklarını görüyoruz” dedi.