Fatih Terim’den Beşiktaş maçı yorumu: Mete Kalkavana sor o anlatır

Gattuso

New member
Harika Lig’in 10. haftasında deplasmanda Beşiktaş’a 2-1 yenilerek derbiden puansız ayrılan Galatasaray’da teknik yönetici Fatih Terim, müsabaka hakkında konuştu.

Fatih Terim’in açıklamaları şöyle:

“Umduğumuz üzere başladık. Baskı bekliyordum, oraları geçtik lakin biraz sıradan top kaybı ve topa sahip olmada sorun çektik. daha sonra oyun daha dengelendi ve gol bulduk. daha sonra bir yan top, maalesef bir daha beklenmeyen bir gol yedik.”

“Korner olmadan, bizim yediğimiz goldilk evvel Nelsson’a yapılan bir faul var. Sarı kartımsı bir faul. O korner de bize gol oldu. Mete Kalkavan’a sorsan anlatır o oradan şu geldi, bu geldi diye. O denli bir gol yedik.”

“Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık, gerisinden biraz değişiklik yaptık. 1-1’deyken değişikliği yaptım, daha sonra 2-1 oldu. tekrar atılım yaptık, burada da kaçan iki tane anlatılamayacak gol var. Halil’in şutu ve de penaltı.”

“Sağlık olsun, istemedik. Mağlup olmamak için de gerekli konumları bulduk lakin atamadık, penaltı dahil. ötürüsıyla mağlup olduk. Yapacak bir şey yok.”

“Penaltıda bizde Cicaldau atıyor. Mostafa almış, ben atacağım demiş. Daha evvel onu kazanmak için, fazlaca da riskli bir maçtı, atmasını istedim. Burada bırakması lazımdı Cicaldau’ya. Sıhhat olsun, ne yapalım.”