Fedon ‘kanser oldu, ölüyor’ argümanlarına karşılık verdi

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Fedon ‘kanser oldu, ölüyor’ argümanlarına karşılık verdi Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı Fedon, kanser olduğu tezleriyle ilgili olarak, 2 yıl evvel böbreğinde bir tümör ortaya çıktığını ve başarılı bir ameliyatla alındığını belirterek, sıhhat durumunun epeyce güzel olduğunu söylemiş oldu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayatını sürdüren ünlü sanatçı Fedon Kalyoncu, sıhhat durumu ile ilgili çıkan haberlere yaptığı açıklama ile açıklık getirdi.

BÖBREĞİNDE TÜMÖR ÇIKMIŞ

2 yıl evvel böbreğinde bir tümör ortaya çıktığını ve başarılı bir ameliyatla tümörün alındığını söyleyen Fedon, ameliyattan 15 gün daha sonra güzelleşip çalışmaya başladığını lisana getirdi. Şu anda sıhhat durumunun çok yeterli olduğunu tabir eden Fedon, “Allah sıhhat verdiği surece sahnelerde olacağım, sizlerle olacağım” diye konuştu.

“ŞAHSEN ÜZÜLDÜM”

Fedon, “Bugün internette, toplumsal medyada haberler dolaşıyor. Ben de şahit oldum, şahsen ben de üzüldüm. ‘Fedon kanser, Fedon çaresiz bir hastalığa yakalandı’ üzere haberler. Natürel yanlışsız yanlış olarak tartışılır. 2 yıl evvel böbreğimde bir tümör vardı, kanser olarak çıktı. Ameliyatımı başarılı bir biçimde oldum ve 10-15 gün daha sonra da çalışmaya başladım. Doğal kısmet 2 sene daha sonraya bu haberin çıkmasıymış. Şunu söylemek istiyorum, yanlış anlamayın. Çok sağlıklıyım. 2 yıldır daima çalışıyorum. Hastalık, kanser ağır bir laf ancak kalp hastalığı üzere, grip üzere bir hastalık olarak görmeye artık alışmamız lazım. Zira vakit ilerliyor, çağ atladık, tedavisi mümkün. İşte karşınızdayım. Bakmayın bu biçimde giyindiğime, sabahları biraz serin oluyor. Birazdan denize gireceğim” dedi.

“ÇOK İYİYİM”

Dün akşam Antalya’da çalıştığını tabir eden Fedon, “Fedon sağlam, sevenlerine sevmeyenlerine bunu bir nazaranv olarak duyurmayı addediyorum kendime. Çok uygunum. Allah sıhhat verdiği surece sahnelerde olacağım, sizlerle olacağım. Beni merak edenler için küçük bir açıklama yapmakta yarar görüyorum. Hepinize sevgilerimin, hürmetlerimin kabulünü, hoşça kalın, Fedonca sevgiler” diye konuştu.

DENİZE ATLADI

Fedon, iskele üzerinde yaptığı açıklamanın akabinde “Bugün 15 Kasım 2021. ‘Fedon hasta, kanser oldu, ölüyor’ diyenlere nispet gidiyorum” diyerek denize atladı.