Fenerbahçe’de Altay Bayındır’dan taraftara bildiri

Gattuso

New member
Üstün Lig ‘in 33. haftasında Fenerbahçe , Göztepe ‘yi 2-0’lık skorla mağlup etti. Sarı-Lacivertli takımda maçta kalesini gole kapatan file bekçisi Altay Bayındır, çabanın akabinde açıklamalarda bulundu.

Maçı kıymetlendirerek konuşmasına başlayan Altay Bayındır, “Bizim için her maç olduğu üzere bu maçta değer taşıyan bir maçtı. Kazandığımız için memnunuz. Maç daha sonrasında eksiklerimizi bakacağız, nerede nasıl daha âlâ olabiliriz diye. Göztepe kalan maçlarında muvaffakiyetler diliyorum. Yeterli de çaba ettiler.” dedi.

Sakatlık süreci

Sakatlık sürecini süratli bir biçimde atlatmasına yönelik gelen soruya başarılı file bekçisi, “Kulübümüzde fizyoterapistlerimiz, masörlerimiz, hekimlerimiz çabuk dönmem için çalıştılar. Ben de özel olarak çalıştım.” kelamları ile yanıt verdi.

“Arda’yı da tebrik etmeden geçmeyeyim”

Maçta gol atan genç ekip arkadaşı Arda Güler’e de değinen Altay Bayındır, “Gol atan Arda’yı da tebrik etmeden geçmeyeyim. İnşallah bu türlü morali yerinde, başı saha ortasında olacak biçimde devam eder. Taraftarlarımız bize kıvılcım veriyor, biz de alanda ateşi yakıyoruz. Her maç final maçı. İnşallah dilediğimiz bir biçimde ligi bitiririz.” tabirlerini kullandı.