Fenerbahçe’de Szalai’den transfer açıklaması! Ayrılıyor mu?

Gattuso

New member
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tıp uğraşında konuk ettiği Afjet Afyonspor’u uzatmalar kararı 2-0’la geçen Fenerbahçe’de savunma oyuncusu Attila Szalai, müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

“Kendi işimizi, kendimiz zorlaştırdık”

Kendi işlerini zorlaştırdıklarını söyleyen Macar futbolcu, “Doğru sözleri bulmak benim açımdan kolay değil. Çok âlâ bir performans ortaya koyduğumuz söyleyemem. Daha farklı bir planımız vardı. Onu uygulamak istiyorduk. Kendi işimizi, kendimiz zorlaştırdık. Fakat günün sonunda amacımız tıp atlamaktı. Tıp atladık. Ana gaye buydu.” dedi.

“Lige yeterli başladık”

Maksatlarına ulaşabileceklerini lisana getiren Szalai, “İnişli çıkışlı bir grafik sergiledik. Lige güzel başladık. Maalesef çabucak sonrasındasında makus anlar ve durumlar yaşadık. Futbol bu biçimde bir şey. Çok çalışmak, önümüze bakmak, birlikte kalmak, en düzgününü yapmak gerekiyor. En değerli şeylerden birisi de kuvvetli bir ruh ortaya koymak. Amaçlarımıza hala ulaşabilecek noktadayız. bu türlü davranırsak amaçlarımıza ulaşabiliriz.” halinde konuştu.

Transfer sorusuna karşılık

Transferle ilgili konuşan genç futbolcu, “Transfer dedikoduları hakkında konuşmak istemiyorum. Ben, Fenerbahçe’nin oyuncusuyum ve burada olmaktan dolayı fazlaca memnunum. Tek amacım, Fenerbahçe’nin maksatlarına ulaşması istikametinde katkı sağlamak. Yalnızca buna odaklanmış durumdayım.” sözlerini kullandı.