Galatasaray lideri Burak Elmas: Adaletin peşinden ayrılmayacağız

Gattuso

New member
Galatasaray Lideri Burak Elmas, GS TV’ye gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Lider Burak Elmas, PFDK’ya sevk edilmesiyle ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Bu sorunun öbür bir değeri daha var. Burası Galatasaray Spor Kulübü’nün doğduğu ocak ve Türkiye’de biroldukça çabayı bu okuldan mezun olan Galatasaraylıların katkısıyla doğrunun peşinden, adaletin peşinden ayrılmadan büyük uğraşlar vermiş bir topluluk. ötürüsıyla bizler yılmadan, geri adım atmadan, doğruların, adil kararların ve sporun ileriye gitmesine katkıda bulunacak her türlü aksiyonun ardında olacağız” dedi.

Lider Elmas, 21 yıl evvel kazanılan UEFA Harika Kupa’nın yıl dönümüyle ilgili olarak ise “Galatasaray birincilerin kulübü. Birinci ve teklerin… Biz onu yaptık Galatasaray Spor Kulübü olarak daha sonrasında tekrar olmadı. Ümit ediyorum ki hocamın vazife müddetinde ve bizim nazaranvimiz müddetinde birlikte kutladığımız bu biçimde bir kupaya daha yakınlaşırız” dedi.

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi Play-off tipinde Danimarka temsilcisi Randers ile oynayacağı rövanş maçı öncesi Lider Burak Elmas, “Yeni bir ekip kuruyoruz aşikâr bir strateji dahilinde. Avrupa’da gayret edip oyuncularımızın deneyim kazanmasını, ileride dediğimiz o kupalara tekrar gitmenin yolu bu tıp maçlarda deneyim kazanmak ve galip gelmekten geçiyor. O yüzden ben ekibimize güveniyorum. Son derece âlâ, genç, potansiyelli bir kadromuz var. Onun için umarım bir daha sonraki küme basamağına katılıp, orada da başarılı bir sonuç elde edeceğiz. İleriye dönük güçlü bir adım atmış olacağız” formunda konuştu.