Gülçin Ergül’ün sıhhat durumu hakkında açıklama

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Gülçin Ergül’ün sıhhat durumu hakkında açıklama Trafik kazasında yaralanan müzikçi Gülçin Ergül’ün sıhhat durumunun güzel olduğu açıklandı. Ergül’ün akşam saatlerinde taburcu olması beklenirken, anne Aysel Ergül, “İyiye gidiyor, parmaklarında ufak kırıkları var. Tabibimiz müsaade verirse bugün tedavi için İstanbul’a gideceğiz” dedi.

Hepsi kümesinin eski üyesi, Gülçin Ergül geçen mayısta 6 yıllık arkadaşı, tekstilci Erdal Şeyda Lafçı ile aşk yaşadığını ilan etmişti. Sevgilisinin İzmir Urla’daki meskenine yerleşen Gülçin, yalnızca işi olduğunda İstanbul’a geliyordu. Sevgililer, Gülçin’in dün katılması gereken bir radyo programı için evvelki akşam İzmir’den yola çıktı. Erdal Şeyda Lafçı’nın kullandığı araba Balıkesir Susurluk’ta TIR’a çarpıp savruldu. Kazada Erdal Şeyda Lafçı öldü, yaralı kurtulan Gülçin Ergül de Balıkesir Atatürk Kent Hastanesi’ne kaldırıldı.

“İÇ KANAMA OLABİLİR KORKUSU VAR”

Tedavisi süren Ergül’ün sıhhat durumunun âlâ olduğu, yapılan denetimlerinde yalnızca parmaklarında kırık olduğu tespit edildi. Psikiyatri tabipleri tarafınca da muayene edilen Ergül’ün taburcu edileceği öğrenildi.

Gülçin Ergül’ün annesi Aysel Ergül, gazetecilere, fazlaca üzgün olduklarını tabir ederek şöyleki konuştu:

“Hepimizin başı sağ olsun. Hakikaten çok üzgünüz, söyleyecek kelam bulamıyorum. Şu an Gülçin müşahede altında, tabibimiz müsaade verirse taburcu olacağız. Uyguna gidiyor, parmaklarında ufak kırıkları var. Hâlâ denetim altında, iç kanama olabilir korkusu var. ötürüsıyla hekimimizin denetiminde ruhsal olarak haliyle makus durumda. Konuşmak epey sıkıntı, bütün sevenlerimize teşekkür ediyorum. Çok sıkıntı bir durum, başımız sağ olsun. Hekimimiz müsaade verirse bugün tedavi için İstanbul’a gideceğiz. Kazayı İstanbul’a bir programa gitmek için yola çıktıklarında yaptılar. Tam olarak nasıl olduğunu bilemiyoruz.”

“DÜNYA GÜZELİ BİR İNSANDI”

Babası Ali İstek Ergül de söylenecek epeyce fazla bir şeylerinin olmadığını lisana getirdi.

Baba Ergül, “Erdal’ımız vefat etti, dünya güzeli bir insandı. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum, teşekkür ediyorum. Kızımız düzgüne gidiyor lakin ona sevinemiyoruz, biz Erdal’a epey üzülüyoruz. Allah rahmet eylesin” sözlerini kullandı. (DHA)