Halsey’den münasebet itirafları: Alev Aydın’la birlikte olmaktan korktum

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Halsey’den münasebet itirafları: Alev Aydın’la birlikte olmaktan korktum Bir periyot ilgileriyle ve yaşadığı ruhsal problemlerle sık sık gündeme gelen Halsey, bu yılın başında hamileliğini duyurmuştu. Ünlü müzikçi, Türk senarist Alev Aydın ile beraberliğinin nasıl başladığını ve bağ ile ilgili dehşetlerini Allure mecmuasına anlattı.

Alev Aydın ile yıllardır arkadaş olduklarını lakin bir daha de uzun müddet ilgiden korktuğunu açıklayan Halsey, şöhretin bağlantılarını etkileyeceğinden kaygı ettiğini anlatıyor:

“yaşamım hakkında bir sinema yazıyordu, bir biyografi, bu yüzden bir arada fazlaca vakit geçirdik. Bir gece nitekim halka açık bir yere birlikte gittik. Ayrılırken paparazzi, hayranlar tarafınca adeta yutuldum. Her şey epey dramatikti, bir sinema sahnesi üzere. Omzumun üzerinden baktım ve ‘Aman Yaradanım, hoşçakal bile demedim!’ diye düşündüm. Otomobilde oturduğumu ve o’nu tekrar asla goremeyeceğim, onu hayatını mahvedemeyecek kadar epey seviyorum ve onu tüm bu çılgınlığın içine sürükleyecek kadar fazlaca seviyorum’ dediğimi hatırlıyorum.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

halsey (@iamhalsey)’in paylaştığı bir gönderi

Lakin Aydın’ın tüm telaşlarını yatıştırdığını söyleyen müzikçi kelamlarına şöyle devam etti: “Bana, ‘umurumda değil ve o kadar da büyük bir mutabakat değil’ dedi.”

2018’de Sony Pictures ile hayatını anlatan bir sinema geliştirmek için iştirak kuran Halsey, kısa müddet evvel Twitter’daki hayranlarına Aydın’ın bunu yazmak için işe alındığını ve bu süreçte aşık olduklarını söylemiş oldu:

“Alev ve ben dört yıldır nitekim âlâ arkadaşız. Ve yıldızlar hizaya girdiğinde münasebetimiz romantikleşti. İkimizin de ‘Aman Tanrım! Sen benim olduğum kişisin’ dediğimiz fazlaca açıktı.”