Hande Yener’den İzzet Yıldızhan’a ‘külot’ cevabı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hande Yener’den İzzet Yıldızhan’a ‘külot’ cevabı İzzet Yıldızhan, konserlerinde giydikleri savlı kostümlerle konuşulan Gülşen, Hadise ve Hande Yener üzere ünlü isimleri eleştirdi. Türkücü, “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” dedi. Yıldızhan’ın açıklamalarının akabinde Hande Yener Instagram hesabından ileti paylaştı.

Gülşen, Hadise ve Hande Yener üzere sanatkarların sahnede tercih ettiği argümanlı kıyafetler gündem olmaya devam ediyor.

Mevzu hakkında konuşan 9 çocuk babası, türkücü İzzet Yıldızhan’ın “Burası Türkiye. Herkes bu topluma bakılırsa yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ancak sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda bu biçimde şeyler görmek istemiyorum” kelamlarına Hande Yener’den cevap geldi.

Instagram hesabından paylaşım yapan Hande Yener, “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En epeyce da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” karşılığını verdi.

Hande Yener’in paylaşımı.

İZZET YILDIZHAN’IN KÜME SEKS OLAYINDA DARP SORUŞTURMASI

İsveç’te 2005 yılında konser veren türkücü İzzet Yıldızhan’ın daha sonrasında bir otel odasında 20 yaşındaki bir genç kıza tecavüz ettiği tez edilerek kolluk kuvvetleri tarafınca karakola gdolayılmüştü.

2011 yılında ise İzzet Yıldızhan ve Nihat Doğan 4 bayanla küme seks yapmak için bir otelde bir ortaya gelmişti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Yıldızhan, küme seks yapmak için buluştukları eskortların birine şiddet uyguladığından dolayı gece karakolda bitmişti.

İzzet Yıldızhan’ın 2020 yılında da DJ Aysu Varol’a yolladığı iletiler magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. İzzet Yıldızhan Varol’u tanışmak için ofisine davet edince genç bayan bu davete reaksiyon göstermişti. Aysu Varol, Yıldızhan’ın kendisine imalı bildiriler attığını, ofisine davet ettiğini tez ederek Instagram ve WhatsApp konuşmalarını ifşa etmişti.