Harry Potter yıldızından yıllar daha sonra gelen aşk itirafı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Harry Potter yıldızından yıllar daha sonra gelen aşk itirafı Harry Potter serisinin başrol oyuncusu Daniel Radcliffe, Helena Bonham Carter’a aşık olduğunu itiraf etti.

Birinci sinemanın vizyona girmesi üzerinden geçen 20 yılı kutlamak için özel bir gösteriyle yine bir ortaya gelen Harry Potter oyuncuları, çekimler sırasında birbirinden farklı itiraflarda bulundular. Bu itiraflardan biri de Harry Potter’ı canlandıran Daniel Radcliffe’e aitti. Radcliffe, özel kısmın çekimleri sırasında vaktinde Helena Bonham Carter’a yazdığı aşk mektubunu okudu.

Raddcliffe’in mektubu şu satırlarla başlıyor:
“Sevgili HBC, Başrolü paylaşmak ve kahvenizi her vakit elimde tutmam manasında kahve altlığınız olmak benim için bir zevkti.”

32 yaşındaki Radcliffe notun geri kalanından utanarak gülüyor ve Carter, “Paylaşabilirsin” dedikten daha sonra devam ediyor:
“Yapabilirim. Artık bunu paylaşabilirim. Seni seviyorum. Keşke 10 yıl evvel doğmuş olsaydım, bu biçimdece bir bahtım olabilirdi. Çok sevgiler ve havalı olduğunuz için teşekkürler.”

BİRİNCİ AŞK, BİRİNCİ ÖPÜCÜK… HEPSİNİ HARRY POTTER SETİNDE YAŞAMIŞ

Lakin dizide berbat Bellatrix Lestrange’ı oynayan Carter, Radcliffe’in setteki tek aşkı değil.

Özel gösteri sırasında Radcliffe, “yaşamımın her kesimi Harry Potter ile ilişkili. Birinci öpücüğüm burada. Birinci kız arkadaşlarım buradaydı. Her şey setin bir yerinden çıkıyor” diyerek serinin kendisi için manasını söz ediyor.

Radcliffe, çekimler sırasında tam olarak kiminle çıktığı konusunda bilgi vermese de bilhassa Harry Potter ve Ateş Kadehi sırasında, oyuncu takımının birden fazla için en yüksek hormon düzeylerinde olduğunu kabul ediyor.

Dizide Neville Longbottom’u oynayan Matthew Lewis de Radcliffe’e onay verircesine şunları söylemiş oldu: “İnsanlar tıpkı sizin okulda yaptığınız üzere çıkıp ayrıldılar. Tam olarak birebir ortamdı lakin yalnızca Karanlık Sanatlara Karşı Savunma sınıfındaydı.”

Ayrıyeten Emma Watson ve Radcliffe, setteyken mesajlaşarak flört etme konusunda birbirlerine tavsiyelerde bile bulunmuşlar: “Eğer bir erkekle mesajlaşıyorsa ya da ben bir kızla mesajlaşıyorsam, ‘Bana bu kadar epey öpücük gönderdi, ne yapayım? diye birbirimize sorardık.”