Hazal Kaya: Ali’ye epey aşığım!

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hazal Kaya: Ali’ye epey aşığım! Üç yıl evvel kendisi üzere oyuncu olan Ali Atay ile hayatını birleştiren Hazal Kaya, “Feci kocam köylüyümdür ve fazlaca aşığım” açıklamasını yaptı. Kaya, ayrıyeten oğlu Fikret Ali’nin ömründe epeyce şey değiştirdiğini de kelamlarına ekledi

Hazal Kaya Youtube’da yayınlanana ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu.

Ünlü oyuncu, Ali Atay’a olan aşkından oğlu Fikret Ali ile değişen ömrüne kadar merak edilen her şeyi anlattı:

* Batıl inancım o kadar fazlaca ki, yakabildiğim her şeyi yakarım. Sirkeyle yıkanırım içerim…

* Kıskançlığımın kimi sebepleri var. Arkadaşlarımı epeyce kıskanıyorum. bu biçimde yanak yanağa fotoğrafa epey sinirleniyorum. Yersiz samimiyete fazlaca hudut oluyorum. Vakit zaman epeyce kıskancım, vakit zaman da ‘bu niçin bu biçimde’ diyeceğiniz kadar soğuk kanlı dururum. O yüzden 10 üzerinden 5.

* Gece 1 de uyanıp beni gördüğünde ‘Anne günaydın’ diyor. ‘Oğlum asla gün aymadı, şu an o saat değil’ diyorum.

“ÇOK FAZLA TAKINTIM VAR”

* Bütün küfürler benim bebeklerim, fazlaca seviyorum.

* Çok fazla takıntım var. örneğin Ali ile markete gittik, otomobillerimizi tıpkı otoparkta tıpkı yere koyuyoruz. Doluysa fazlaca sinirleniyoruz.

* Gebeyken dışarıda bir bayan bana ‘normal doğuruyoruz değil mi?’ dedi. Çok sinirlendim. Ne münasebet ya?

* Ali ile oyunculuları eleştiriyoruz. Mezar kazıp gömüyoruz…

* Oğlum abuk sabuk birini koluna takıp getirirse Ali yanımda olsun ve beni tutsun isterim. Yapamam yani. Ben gelemem o denli şeye.

* Favori ‘Aşk-ı Memnu’ karakterim ‘Firdevs Yöreoğlu’. Kraliçe ya. Daima haklı, daima hakikat söylüyor.

* Evvelden magazin epey yırtıcıydı. Bir dış ses vardı ya, beşerler hakkında neler söylüyordu. Bunu söylüyor olamazsın!

“KOCAM KÖYLÜYÜM”

* Feci kocam köylüyümdür. Çok aşığım. Ve biraz içtikten daha sonra Ali’ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım üzere bir hisle yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor bu biçimde şeylerden…

* Fiko ömrümde epey şey değiştirdi. Daha yiğit hissediyorum. Daha her şeyi yapabilir buluyorum kendimi. Bir de fazlaca tatlı bir tip. Sıfır bir şey geliyor dünyaya. Evvel ‘bunu hayatta tutmalıyım’ başlıyor. daha sonra öğreniyor. Bu fazlaca keyifli bir seyahat. İnsanlara karşı daha yumuşadım. Evvelden epeyce sinirleniyordum.

* Biz Ali ile ‘Leyla ile Mecnun’un finalinde karşılaştık. Ali’yi fazlaca beğendim. daha sonra bir arkadaşımızın doğum gününde karşılaştık bir daha epeyce beğendim. bu biçimde biraz sarhoştum. ‘Bizimle otursana’ demişim. Lakin ortamızda bir şey olmadı.

“SENARYO OKUMAYA GİTTİM”

* Kendi yazdığı bir sinema için benimle görüşmek istedi. Magazin var diye ben onun meskenine gittim. O denli bir ortaya geldik. O gün bugün işte… daha sonra kına gecemiz o konutta oldu, düğün o konutta oldu, çocuk o konutta oldu… Senaryo okumaya gittim, adamın konutundan çıkmadım üzere bir şey oldu.