Hikaye Uslu eski sevgilisi Çağatay Akman hakkında cürüm duyurusunda bulundu

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Hikaye Uslu eski sevgilisi Çağatay Akman hakkında cürüm duyurusunda bulundu Oyuncu Hikaye Uslu, Cihangirde’ki konutundayken 23 Temmuz gecesi eski sevgilisi müzikçi Çağatay Akman’ın kapısına dayanarak kendisini darp ettiğini belirterek avukatı ile birlikte adliyeye başvurdu.

İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesinde müdafaa önlemi talebinde bulunan Uslu, avukatı Mehmet Gençoğlu ile sunduğu dilekçede, Çağatay Akman’ın bu bağlantıyı bitirmek istemediği, Uslu’ya bu mevzuda baskı yaptığı ve Uslu’nun bu durumdan kaygı duyarak Akman’ın babasıyla paylaşarak kendisinden yardım istediği tabirlerine yer verildi.

“SİZİ CİHANGİR’DE BARINDIRMAM”

Dilekçede bununla birlikte Akman’ın, konutun önünden ayrılmadığı için Uslu’nun aşağıya inerek kendisine gitmesini söylemiş olduği, bunun üzerine Akman’ın kendisine, ‘Sizi Cihangir’de barındırmam’, ‘Seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve tehditlerde bulunarak Uslu’nun üzerine yürüyüp sıkıştırarak vurmaya çalıştığı açıklandı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Cürüm duyurusu dilekçesinde Akman’ın ‘kasten yaralama’, ‘cinsel taciz’, ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘kişiyi hürriyetinden mahrum kılma’ kabahatlerinden cezalandırılması istendi.

“UZUN VAKİTTİR GÖRÜŞMÜYORDUK”

Hikaye Uslu ile avukatı Mehmet Gençoğlu, Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi önünde basın açıklamasında bulundu. Akman’ın kendisini darp ettiğini ve şikayetçi olmak için adliyeye geldiğini söyleyen Uslu, “Eski sevgilimdi. Uzun vakittir görüşmüyorduk. Konutumun önüne geldi. Zilime basmasıyla başlayan tacizleri, hakaretleri… Ben de polisi aradım” dedi.

MUHAFAZA ÖNLEMİ TALEBİNDE BULUNDULAR

Olayı anlatan avukat Mehmet Gençoğlu ise, “Biz müdafaa sonucu için aile mahkemesine başvurduk. beraberinde soruşturma için de bir beyan dilekçesi sunduk. Müvekkilim hala ruhsal olarak derin bir hüzün ortasında. Yaklaşık 6 aydır hiç bir irtibat kurmamışlar. Çağatay beyin verdiği tabire bakılırsa oradan geçerken müvekkilimin meskenini hatırlıyor ve numarası da olmadığı için zili çalıyor. Görüşmek istiyor galiba niyetini bilemiyoruz” tabirlerini kullandı.