İbrahim Üzülmez Şenol Güneş’i topa tuttu: Çık Türk halkından özür dile!

Gattuso

New member
İbrahim Üzülmez, Ulusal Kadro ve Şenol Güneş hakkında Milliyet’e konuştu. Öte yandan Üzülmez Fenerbahçe’nin Boupendza savları hakkında konuştu ve Üstün Lig’deki şampiyonluk favorisini deklare etti.
“Yapamadık özür diliyoruz de”
Şenol Güneş’in bu ülkenin yetiştirdiği en kıymetli teknik adamlardan biri olduğunu belirten İbrahim Üzülmez, “Hocam bitmiş artık turnuva, en makûs oynayan grubuz. Basın toplantısı yapıyorsun, İtalya’nın ısınması bu biçimdeydi, Dorukhan şöyleki yapması lazım. Bitti artık yani çık yapamadım Türk halkından özür diliyoruz de hocam. Bunu yapmak epeyce mu güç ? Muvaffakiyet da alkışladık doğal ki. Ancak artık gelinen noktada turnuvanın en makûs takımıysak yapamadık özür diliyoruz de” tabirlerini kullandı.

“Taylan’ın sakatlanması, Dorukhan’ın yurt dışına gitmesi. Bize ne kardeşim kaç yaşında adam. Bunları mı konuşacağız Şenol hocam?” diyen Üzülmez, “Burada bir başarısızlık var ve başarıyı kabullenen yok. Ne federasyon ne hoca. Yalnızca hatalı oyuncular mı yani ? Benim gittiğim gruplarda birinci beni gönderdiler oyuncular hala oynuyor. Devam ediyorlar. Buradaki süreçte her insanın o özeleştiriyi yapması lazım.
Dorukhan’a mı takalım artık kafayı. Âlâ futbolcudur. Akıl hocaları vardır. Atsın imzayı. Ben 11 sene Beşiktaş’ta oynadım bu biçimde problemler yaşamadım. 5 dakikada anlaştık. bu biçimde bize bir kahve söylerlerdi. 3 dakikası kahve içmekle geçerdi, 2 dakikası ne veriyorsunuz abi tamam atardık imzayı. Artık menajerler var onlar var bunlar var”
halinde konuştu.