Işın Karaca’nın yorumu Tuğba Özay’ı çıldırttı

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Işın Karaca’nın yorumu Tuğba Özay’ı çıldırttı Eski model Tuğba Özay, Antalya Manavgat’ta çıkan yangının çiftliğinin bulunduğu bölgeye sıçraması üzerine Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda ağlayarak yardım istemişti. Özay, “Yanıyoruz! Çiftliğimiz yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum. Her yer, her şey yanıyor” demişti. Bir başka görüntüsünde ise “1.5 saattir ağlıyorum. Çok büyük bir orman yangını yaşıyoruz. Diyecek bir kelam bulamıyorum. Orada insanların meskenleri yanıyor, hayvanlar yanıyor. İçim yanıyor. Manavgat’a fazlaca geçmiş olsun, hepimize geçmiş olsun. İnanın artık dayanacak gücüm yok” diye konuşmuştu.

“FELÇ GEÇİRDİM”

Yaşadığı hüzne dayanamayan Özay, hudut krizi geçirmiş, hastaniçin yaptığı paylaşımda, “Arkadaşlar ben felç geçirdim. Yandı, her yer yandı. Çiftliğimiz, konutumuz her şey yandı. Dünden beri yalvarıyorum. Dayanak istiyorum. Yandı, her yer yandı. Ben bu biçimdeyim, felç geçirdim” demişti.

KUYUMCU AÇILIŞINDA KURDELE KESTİ

Tuğba Özay’ın evvelki gün de Şirinevler’de bulunan bir kuyumcunun açılış merasimine katılması büyük reaksiyon çekmişti. Eski modeli tenkit yağmuruna tutan toplumsal medya kullanıcıları; “Felç geçirdim diye ağlıyordun, artık güle oynaya açılıştasın”, “Yangını ne çabuk unuttun?”, “Bu nasıl vicdan epeyce yazık!”, “İnsanların hisleriyle oynamak bu kadar mı kolay?” halinde yorumlarda bulunmuştu.

“YANGINDAN İKİ AY EVVEL MUAHEDE YAPTIM”

Özay, reaksiyonlar daha sonrası Instagram’da şu açıklamayı yapmıştı: birinci vakit içinderda Hera ve Herkül’ü alarak çiftliği derhal boşaltmalarını söylemiş oldum. Ben hiç bir vakit kendi malımı ve mülkümü düşünmedim. Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar. Bana iftira atmayın kâfi. Kâfi benim bir canım var. Kimseden de endişem yok. Yettiniz, çiftliğim yanmadı diye mi ben hatalıyım?”

Özay, kelamlarına şöyleki devam etti: “Dün bütün gece uyumadım. Uyumadığımı arkadaşlarım hayli âlâ biliyor. Takip edenler epeyce güzel biliyorlar. Bugün ben iki ay evvelden İstanbul’da alınan evet bir programım var. hiç bir biçimde makyaj da yok yüzümde. Makyajsız bir biçimde tertibe gittim. 45 dakika o insanların da gönlünü beğenilen ettim. O beşerlerle bir kontratım var. Ben o insanların marka yüzüyüm.”

“O beşerler da bugün için bir emek harcamışlar, yatırım yapmışlar. Yalnızca onları da mağdur etmemek ismine, yardımcılarım ve ailemin de orada olması niçiniyle İstanbul’a geldim dün gece… Hiç uyumadım sabaha kadar yayın yaptım. Devlet yetkililerini de aradım.”

“Ben daha ne yapayım? Öleyim mi? Bunu mu istiyorsunuz?” diye seslenen Özay, “Bugün bütün acımı içime gömerek yalnızca bir açılışa katıldım. Bir de baktım ki kıyametler kopuyor! Ben artık ne yapmalıyım? Üç gün daha sonra ben bir daha Manavgat’ta olacağım. aslına bakarsan o bölgeye yardımlar da götüreceğiz. O bölgede mağdur olan her insanın yanında ben olacağım.”

“YAZIKLAR OLSUN SANA”

Dün de bir televizyon programına konuk olan Özay, kendisi hakkında toplumsal medyada “Ben şok ben manşet” yorumunu yapan müzikçi Işın Karaca ateş püskürdü.

Işın Karaca’nın kendisine yaptığı yoruma fazlaca sonlanan Özay, “Işın Karaca yazıklar olsun sana yaptığın o yoruma. Utanmadın di mi? Seni işten kovdukları vakit kim vardı yanında. Ben vardım yanında. Anımsa bakayım 1995 yılını anımsa bakalım. Seni işten kovduklarında kim vardı yanında. O taşın üstünde göz yaşlarını silen bir ben vardım Işın. O yorumları magazin sayfalarına o nahoş yorumları yapmak zorunda mıydın. Kankaların yangın periyodunda konserlere giderken onlara ses çıkarmadın. Yazıklar olsun sana” dedi.