İsmail Kartal’dan Arda Güler değerlendirmesi: Oynatmaya çalışıyoruz

Gattuso

New member
Fenerbahçe’de teknik yönetici İsmail Kartal Çaykur Rizespor galibiyeti daha sonrası konuştu.

İsmail Kartal yaptığı açıklamada, “Rizespor’un agresif oynayacağını kestirim ediyorduk. Sabırlı ve sakin olmamız gerektiğini söylemiştim. Çok motive olmuşlardı ancak kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı, kadro rahatladı. Erken bulduğum gol ve penaltı golleriyle devre 3-0 bitti. Farklı kazandık, memnunuz” dedi.

Mevkileri değiştirerek rakipleri şaşırtmak istediklerini belirten deneyimli teknik adam, “4 lig, 1 de hazırlık maçında gol yemedik epey şükür. Oyun ortasında mevkileri epey değişiyoruz, rakibi şaşırtmak istiyoruz. Oyuncularım da bundan keyif alıyor, bana bunu söylüyorlar” diye konuştu.

Arda Güler için ne demek istersiniz?‘ sorusuna tecrübeli çalıştırıcı, “Arda Güler her geçen gün oynamaya çalışıyor, oynatmaya çalışıyoruz. grupta bir istikrarımız var, herkes elinden geleni yapıyor. Arda’yı da bütün oyuncularımı tebrik ettiğim üzere kutluyorum. Herkese tıpkı aradayım” dedi.

Rizespor ile ilgili de konuşan Kartal, “Rizespor’a muvaffakiyetler diliyorum. Rizespor’un büyükleri vardır, buraları değil, hayli hoş yerleri hak ediyorlar” sözlerini kullandı.