Josef De Souza’dan sağ ayağını kaybeden Eren’e imzalı forma

Gattuso

New member
Yaşanan olayın akabinde Bulut’a ülkenin birfazlaca yerinden takviye yağarken, Beşiktaş Teknik Yöneticisi Lider Karaveli ve futbolcu Josef De Souza da Eren’i unutmadı. Eren Bulut’a görüntülü bildiri gönderen Karaveli iletisinde, “Erenciğim, merhaba evlat. Josef sana formasını gönderdi ancak benim formam olmadığı için sana sevgilerimi ve dualarımı gönderiyorum. Her şey gönlüne nazaran olsun diyorum ve sana kelam, yolum o taraflara düşerse yalnızca Amasya’ya değil, o etrafa düşerse kesinlikle seni ziyaret edeceğim ve seninle uzun uzun Beşiktaş’ı konuşacağız. Uzun uzun Türk futbolunu konuşacağız. Bana aktaracağın hatta senden öğreneceğim hayli şey olduğunu düşünüyorum ve seni epeyce seviyorum. Ailene sevgiler, saygılar” tabirlerini kullandı.

İmzaladığı formasını Eren’e gönderen Beşiktaşlı futbolcu Josef de Souza da formasını imzalarken, ‘Eren Bulut, geçmiş olsun’ dedi.

Kaza daha sonrası ayağı kesildi

14 Ocak’ta Amasya Tren Garı’nda meydana gelen kazada Amasya Vilayet Özel İdarespor Kulübü’nde futbol oynayan Eren Bulut, demir yolundan geçerken istikrarını kaybedip, raya düştü. Bu sırada Bulut’a, geri geri giden tren çarptı. İhbar üzerine kaza yerine itfaiye, sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Ayağı sıkışan Bulut, birinci müdahalenin akabinde ambulansla Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı, buradan da Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Ameliyata alınan Bulut’un sağ ayağı, kurtarılamayarak kesildi. Kazadan evvel U-15 Futbol Ulusal Kadrosu seçmelerine gideceği öğrenilen Bulut, tedavisinin akabinde taburcu edilerek, Vilayet Sıhhat Müdürlüğü’nce tahsis edilen ambulansla Amasya’ya gdolayıldü.